gazgaz
26.04.14,23:26
Chcem sa zbavit original Armani panskeho nenoseneho tensieho salu a nemam ani predstavu kolko si mam pytat.Poradi niekto?
buchač
26.04.14,21:32
Opýtaj sa Paviela ....

Armaniho nosia poväčšinou ružovučkí ....;) :D

DOPLNENIE :
Dcéra mi vravela , teraz som jej volal ( má v butiku ) , že u nich cca 60 € ...
Kua , ale ja nie som teplý .....;) :D :D :D :D
Chobot
26.04.14,21:58
V poslednej dobe mám normálne niekedy pocit, ako keby Richard vypísal súťaž o najstupídnejšiu otázku. Nie že by toto bola tá "naj", ale ďaleko k tomu nemá.
avalik
26.04.14,22:16
lenze tu uz nejde o kvalitnu databazu otazok a odpovedi ale o kvantitu otazok, klikacky a zdielacky, pozyvani odbornikov
veronikasad
27.04.14,18:48
Klikám na "odborníkov" - nechápem, veď mnohí z nich nenapísali na Porade ani jeden príspevok ...
arizona
27.04.14,18:49
mozno iba cakaju na svoju prilezitost. Mozno sa medzi nimi najde aj odbornik na Armaniho saliky :-D
buchač
27.04.14,19:01
Ja dávam odbornú odpoveď v Doplnení ...;)
willma
27.04.14,20:45
Veronika a čo keď ani jeden príspevok - veď oni sa za odborníkov považujú :) Veď si musia nejako reklamu spraviť. Ja som tam tiež :) - ale fakt je, že som už zopárkrát odborne poradila.Ale vážne - podľa môjho by tam mali byť skutočne len takí, čo dobre radia v odborných témach a nie jeden dva krát, ale malo by to byť limitované počtom dobrých rád a na návrh viacerých spokojných poraďákov. A nieže sa nominujem samusebasa.