cinky16
28.04.14,11:48
Ahojte, neviem, ci mate niekto skusenst s firmou W.A.G payment solution. Ide o to, že my ako firma ked dobijame myto cez NDS, mame vystavenu fakturu na nasu firmu, ale firma WAG, s nou mame uzavretu zmluvu, ze nam to da na splatnost, nemusime platit ihned. WAG zasiela VYZVY K PLATBE, tiez vystavene na nasu firmu, so vsetkymi udajmi. Teraz neviem, ci idu faktury od NDS do DPH a do kontrolneho vykazu, hadam tie vyzvy nie, aj ked je tam nase ic dph, na vyzve je datum zdanitelneho plnenia k 15.4. ale faktury su napr. styri a to z 8.4,9.4.,11.4., tak teraz ktory datum tam mam dat? ale na vyzve nie je rozclenena DPH...trosku komplikovane, ale verim, ze spolu to rozluskneme :)
martina2006
28.04.14,10:20
ja som dávala do KV faktúru od NDS, ktorá je daňovým dokladom. Výzvy k platbe od WAG podľa mňa nie sú daňovým dokladom.
cinky16
28.04.14,10:51
a tiez pracujete s WAG? mne sa to tiez zda logickejsie, len ma myli datum zdanit. plnenia na vyzve od WAG-u, a co ste si riadne nahodili kazdu fakturu od NDS, potom zaplatili vyzvu a podla kariet robili uhrady v programe? a ako to mate s PHL, ako to uctujete, riadne zauctujete fakturu a potom uhradu? ci kazdu palivovu kartu zvlast? lebo my mame limit na firmu, nie na karty, tak je to nieco nove pre mna, robim e s nimi 3 tyzdne
martina2006
29.04.14,06:20
My sme tiež začali spolupracovať iba v marci. Nahodila som do programu každú faktúru od NDS zvlášť a potom spárovala s platbou. Faktúry za naftu od WAG som účtovala tiež každú zvlásť. Ináč by som to nemala správne v KV. Bola by som rada, ak by sa ozval niekto, kto spolupracuje s nimi už dlhšie. Dúfam, že to robím správne.
cinky16
29.04.14,06:29
a ku fakturam za naftu mam blociky resp. na blociku pise litre a sumu celkom, nie je rozclenena dph, vo fakture je vsetko pekne zaklad dane, dph, litre, špz, miesto tankovania, faktura je raz za tyzden, tak malo by to byt spravne, tak ako to uctujeme, tiez by som bola rada, keby sa este niekto ozval a potvrdil, ze uvazujeme spravne :)