PatekAo
28.04.14,18:46
Mal som školsky uraz,obodované od lekára,odniesol som to do školy lebo som to riešil,no ekonomka so sekretarkou mi povedali,že mi to nemôže nik vyplatiť,ale ak trvam na vyplatení tak mam dať podnet na súd.(Vraj je nejaka "premlčacia" doba 2 roky alebo nejak tak,začal som to riešiť asi mesiac pred tým,pretože vtedy nam bolo v škole oznamene že sa niečo take vlastne má riešiť.) Chcem vedieť ako postupovať ďalej,ma niekto podobne skusenosti?
veronikasad
28.04.14,16:52
Kedy sa ti stal úraz a kedy bola ukončená liečba ? Bol v škole spísaný záznam o úraze ?
AmmiS
28.04.14,17:01
Je to právna záležitosť, ktorá sa rieši návrhom na súd, ja som vám to už napísala asi pred mesiacom, ako je potrebné postupovať. Platí premlčacia doba 2 roky - MALI BY STE SKUTOČNE KONAŤ ČIM SKôR.
PatekAo
28.04.14,17:02
Uraz sa mi stal 2.2.2012 a ukončenie liečby som mal 3.5.2012..Mal som operaciu,uraz ohodnoteny lekarom na 115 bodov,preto to riešim..V škole mi spisali zaznam o uraze niekedy v januari tento rok,pretože vtedy prišla sekretarka do triedy a hovorila nam o tych urazoch,že to treba nahlasiť a všetko..Telocvikar ktory bol so mnou na turnaji a pri uraze si to spísal,no nebolo to nahlasene škole..
PatekAo
28.04.14,17:05
No postupoval som ako ste mi pisali,šiel som za lekarom po ten lekarsky posudok a ťahalo sa to až do teraz všetko,keď mi asi pred tyždňom oznamili to so súdom..
AmmiS
28.04.14,17:10
Budete potrebovať advokáta. Keď sa niečo dobrovoľne nevyplatí a vy na to máte nárok, jedine návrhom na súd.