tom55
28.04.14,20:09
Zdravim Vas potrebujem poradit a pomoct preto som sa tu registroval. Bol u mna vo firme nejaky diler za ak mam nejakých viac aut ze by som nemusel vypisovat knihu jazd a mal vzdy prehľad o tom kam jazdia moji vodiči a predstavil mi nejake GPS pravdu povediac este sme to nemali a velmi som ho nepochopil kedze vela casu na vysvetlenie nemal, ale chcel by som to vyskusať mate nejake skusenosti s tým pomože to pri kontrole alebo nahodou ak je ukradnute auto???zatial jazdíme len na SR ale aj tak nenormalne papierovacky aj vodici aj ja. Uľahčí to prácu?? Dakujem za všetky názory
srska
28.04.14,19:29
monk356
29.04.14,15:50
skuste nieco poštudovať na nete ale pokial viem tak to GPS je výborne a nemusi to mat len knihu jazd ale aj kopec funkcii navyse do kolkých aut chcete dat namontovať???
ninka24
29.04.14,19:19
mno ak chce niekto jednoduche riesenie, staci GPS logger, programik sa da zohnat na nete freee a jazdysu vyriesene :)
tom55
06.05.14,11:15
po pravde chcel by som nejaku kompletku tzn. kontrola spotreby, tankovania, mam pocit že akosi pricasto chlapi tankuju a teraz este to mytne , to by som potreboval jedneho alebo aj 3 ludi zamestnat aby mi to papierovo davali dokopy a po dalsie aj im sa mozno trocha ulahci práca ked mi nebudu musit zo vsetkeho nosit blocky a papiere a zvazujem o zakupeni este aspon 3 aut a tie by som potreboval za hranice na otocky a aspon mat prehlad kde su ...zrejme by to chcelo trocha vymakanejsi system preto sa chcem poradit ci to niekto využiva a pomaha to a plni svoj ucel
jslancik
06.05.14,11:21
zdá sa, že sa tvojej firme darí. Ak si to môžeš dovoliť, je to dobrá vec. A ako kompletka je na nezaplatenie. Firmy to využívajú na sledovanie vlastných áut, šoférov, tankovania, spotreby, a v neposlednom rade aj na výstup - knihu jázd.

V prípade krádeže ti to nepomôže - zlodeji s tým počítajú a vedia sa zariadiť - napr. rušička GPS alebo modul rovno odpoja.
tom55
07.05.14,11:47
ziskali sme dobre zakazky a pekne sa to rozbieha a ten Gps nieje odolny voči rusickam to aj nato existuje nieco take. Ja ze len antiradary vymysleli. Ako sa vravi pred zlodejom zamku nemas. No vyskusat to chcem len kvoli zefektívneniu a ulahceniu potreboval by som nejake info kto to robi poprípade dokaže zabezpecit a zamontovat. Som z okolia KE nemam problem dojst aj osobne
deno256
07.05.14,12:09
ak potrebuje vsetko co si vymenoval poobehaj po nete kamarat teraz kupoval do aut tiež no on chodi aj mimo SK a to sa treba konkretne dohodnut kde to bude užívane ci len na SK alebo v EU aby potom neboli problemy zistim odkial to bral a dam info
tom55
09.05.14,05:26
trocha som patral a zistoval http://www.comein.sk/ nasiel som to u nich ma to viac pridavných funkcii kontrola ohladom tankovania , ak by ukradli vozidlo tak ho dokazu odstavit so vsetkých co som nasiel tyto sa mi zdali naj.
dakujem za rady
BlackRoses
09.05.14,05:28
Tom55 a na toto si pozeral? http://www.commander.sk/

Robil som v tom a je to jednoduché, priehľadné a všetko čo potrebuješ :)
tom55
09.05.14,10:03
pozriem sa dik chlape za typ je lepsie pozriet sa na viaceré ponuky
tom55
15.05.14,07:33
no ten comander a gps z comein je to iste takze to bolo o cene a comein dali lepsiu celkom dobry sofver maju a este aj s učtovníctvom si pomožem lebo nato som tiež nic nemal robil som to na kolene zahrabani v hrbe papierov a ekonomka už surila ze to je vela toho