Adelaide
29.04.14,09:40
Chceme zrušiť s.r.o., podať návrh na vstup spoločnosti do likvidácie na Obchodný register. Ako prílohu k návrhu na OR prikladám zápisnicu z valného zhromaždenia a podpisový vzor likvidátora. Čítala som, že je potrebné predložiť aj novú spoločenskú zmluvu spoločnosti. Nevie mi niekto poradiť, prípadne poslať vzor, ako má vyzerať táto zmluva. Neviem, či mám vypracovať zmluvu o založení spoločnosti, kde bude zmena len v názve spoločnosti (s dodatkom "v likvidácii") a všetko ostatné ostáva nezmenené, alebo vypracovať novú spoločenskú zmluvu, kde budu zahrnuté len zmeny (zmena názvu, konateľa, likvidátora)? Prosím, ak má niekto skúsenosti so vstupom s.r.o. do likvidácie, poraďte.
Rozalka
29.04.14,07:50
My sme v decembri dávali návrh na vstup do likvidácie, dávali sme len návrh na zmenu názvu, k pôvodnému sa doplnilo "v likvidácii".
Prikladali sme notársku zápisnicu (šlo o družstvo, tam to bolo povinné) + podpisový vzor likvidátora.
Adelaide
29.04.14,08:58
Dakujem za odpoved. Notarska zapisnica v pripade druzstva je to iste ako zapisnica z valneho zhromazdenia v pripade s.r.o. predpokladam. Takze staci prilozit k navrhu len zapisnicu a podpisovy vzor?
Rozalka
29.04.14,14:53
Nám to stačilo.