stef1103
29.04.14,12:49
mala som pokazeny dotykovy mobil a v servise mi ho prepalil. teda o vsetko som prisla. v nedelu vecer som si stahovala znovu nove aplikacie. zrazu mi prislo, ze mam virus a mam si stiahnut bezplatnu aplikaciu, potom, ze mam poslat sms na cislo 6674 - moby aps. netusiac, ze mam posunut obrzovku dole a docitat podmienky tak som poslala. ved doteraz bolo vsetko zadarmo. na to som si davala pozor. avsak potom prisla spatna sms, ze mi bola aktivovana nejaka sluzba a spoplatnena 8,000eur tyzdenne!!! hned som to deaktivovala, prisli mi vsak este od nich nejake sms. ked som znovu sla na tu stranku a posunula obrazovku az potom som nasla tu info o spoplatneni. viem som hlupa ale bola som zlaknuta z toho virusu. maju dobru taktiku. no co uz. uz som volala do orange. sms boli spoplatnene. to som ochotna zaplatit. ved za hlupost sa plati ale nie 8,000eur!!! je to strasne vela a za nic. hladala som o tom info na nete ale zatial som nasla iba, ze im posilali sms, za co platili ale nie az tolko. cca okolo 50eur. oni si to vraj neaktivovali, no ja ano. som ochotna nieco zaplatit ale nie tolko. co s tym? cakat? do kedy? faktura mi teraz odisla, fakturacny den mam 24. v mesiaci. pozerala som i aktualny stav na nete, ale este to tam nie je. do kedy mam cakat? ubija ma to.
prosim poradte ak mate skusenosti. DAKUJEM
fredy27
30.04.14,09:17
Pre zrušenie predplatenej služby Moby App´s pošlite SMS v tvare MOBY STOP na 6674.
TI MO
10.05.14,12:19
ahoj,
ja som si stihol novú appku do mobilu ako reklama mi tam vyskočila tá moby apps a nechtiac som na to ťukol. Samo bez povolenia mi to z môjho mobilu poslala SMS a aktivovalo službu mobby aps s tým že mi tiež prišla informácia že 8€na týždeň hneď som poslal MOBY STOP ako deaktivaciu no ďalšie sms mi neprišli. Pozeral som si aktuálnu fakturu na orange ale zatial to tam nieje . mohla by si mi prosím nappísať ako to dopadlo? koľko si platila ? iba za aktivovanie a deaktivovanie alebo aj za to moby? .. dik
dominicaDiAultrey
16.06.14,17:47
ahoj
mne sa stalo to iste. ta ista sprava a potom smsky. netušim čo mam robit. poslala si tu sms? kolko si platila ? pls odpiš
carly
11.10.14,18:35
mne sa to spravilo tiez mesacne cca 20 mms ani neviem co to je jedna 1,33 bez dph, tie som posiela stop a nic a uz druhy mnesiac cez 40 e!!! som zufala volala som na telefonne cislo a nemozem sa uz cez tyzden dovolat ako to stopnut, pomozte kto ma taky problem, nemienim platit za nieco co nechem ako to skoncit, poradte prosim