LubicaN
06.04.06,07:43
Dobrý deň. Rada by som požiadala o radu Vás, ľudí z praxe.

V dnešnej dobe je veľké množstvo odbornej literatúry, rôznych poradcov, časopisov... Človek stráca prehľad. Zatiaľ pracujem na prac.zmluvu ale uvažujem o živnosti. Rada by som vedela čo je dobré predplatiť si. Akú literatúru používate a koľko to asi ročne vyjde?
Odporúčali mi Dane a účtovníctvo, Poradcu,...

janaGT
06.04.06,05:49
lenkak
06.04.06,06:37
Poradca Podnikateľa
endrju
07.04.06,07:17
Treba niečo predplácať? :eek:
Zatiaľ mi veľmi účinne pomáha internetová stránka www.porada.sk, ktorá je prístupná bez predplácania :D :cool: Dúfam, že každý vie, o akej internetovej stránke hovorím teraz ;)
Tweety
07.04.06,08:21
Treba niečo predplácať? :eek:
Zatiaľ mi veľmi účinne pomáha internetová stránka www.porada.sk (http://www.porada.sk), ktorá je prístupná bez predplácania :D :cool: Dúfam, že každý vie, o akej internetovej stránke hovorím teraz ;) Dokedy to budeme robiť za Vatikánsku menu? :p Viem, že aj poďakovanie poteší, aj bodíky potešia, ale, čo ďalej?;):p;):rolleyes: Jední ušetria, a tí druhí nič?:p
endrju
07.04.06,19:33
Našťastie, nikoho tu na Porade nikto nenúti robiť za spomínanú vatikánsku menu. :)
Myslím, že prevažná väčšina Poraďákov prispieva ku kvalite tejto stránky dobrovoľne.
Soňurka
07.04.06,20:37
Je to úžasné ! v dnešnej dobe stretnúť cez PORADU množstvo neznámych ľudí, ktorí ti len tak - z ničoho nič - zadarmo - bez toho, aby ťa poznali - poradia - a zrazu sú ti blízki, milí... Veď je to množstvo pozitívnej energie, ktorú posielame ako vďaku tým, ktorí pomohli... A tú pozitívnu energiu potom cítiť v celej PORADE. Takže myslím si, že už kvôli tomu to stojí za to !!! :) :) :) ;)