majkaaa
30.04.14,17:14
Dobry den,
prosim Vas potrebujem poradit. Prisla nam robit jedna firma radiatory. Ked bol na obhliadke ze kde co chceme len si na papierik robil, ze ake velke radiatore chceme. Jedna firma tu u nas predava dobre radiatore a cena by nas stala 300€ za ne. Ked bol na obhliadke tam sme mu hovorili o tej firme a on ze od nich neberie ze berie od inych. A ja ze a budu tie radiatore v takej podobnej cenovej kategorie a on ze ano. Nedal mi podpisovat ziadnu objednavku.... Pocas prace mu hovorim, ze kolko nas to vynde a on ze potom vam dam fakturu a stale ze potom aj po nejakych dnoch. No dnes prisiel a skoro ma porazilo. Tie radiatore boli o 120€ drahsie ako tie co som chcela. Pre mna je to velmi velka polozka. Ja som ratala aj s pracou 450€ cize za radiatore 300 a za pracu 150€ a on mi dal sumu za radiatore 450€ a za pracu nejakych 160€. Ked som mu povedala ze to je velmi vela za radiatore tak mi povedal, ze nevie ci im daju nejake zlavy tam kde to berie ale spyta sa. Mam nejaku sancu?
avalik
30.04.14,15:19
radiatory nie radiatore !!!
majkaaa
30.04.14,15:33
ja som taka rozrusena, ze hlavne ze sa pista nestraca
avalik
30.04.14,16:51
co je to "pista" ?
arizona
01.05.14,07:07
Veci o zakazke a cene si treba vopred dohodnut,najlepsie pisomne ,aby si sa potom nemusela s neserioznou formou dotahovat. Lebo teraz tazko dokazes, ze ste sa dohodli inak...
Bud posli tu firmu do certa a zrus objednavku,alebo sa s nimi sud...co je na dlho a bez isteho vysledku.
A zober si z toho ponaucenie, ze budes v buducnosti trvat na vypisani a podpisani objednavky s konkretnymi dohodami, comu sa seriozny dodavatel urcite nebude branit.
majkaaa
01.05.14,09:24
No povedal že skúsi urobiť niečo s tou sumou ale že na takú ako ja chcem sa určite nedostane. Viete áno spravila som chybu že som netlačili, ale kde on má papier že on bol u nás? Nič som mu predtým nepodpisovala. A keď stiahne nejakú smiešnu sumu tak mu poviem nech si tie radiátore krásne pekne zoberie a ja si nájdem niekoho iného. Hlavne on spravil chybu že mi nedal ani cenovú ponuku ani objednávku.
arizona
01.05.14,12:58
ked si na tom netrvala, tak sa nediv...vyuzil prilezitost