mac000000
02.05.14,11:43
veronikasad
02.05.14,09:45
Je pred víkendom, prečo si nešiel ráno k lekárovi ?
mac000000
02.05.14,09:52
pretoze nie som doma som v zahranici:{
lujza.j
02.05.14,09:54
tak treba behnúť do lekárne aspoň..... a zakúpiť masť....
lujza.j
02.05.14,09:55
a potom čo ti bráni ísť k lekárovi aj v zahraničí....?!
mac000000
02.05.14,09:58
mast procto glyvenol mam ale aj tak ma to stve. nikdy predtym som to nemal, jedna uzlinka na zile. skutocne to mam chut prasknut
lujza.j
02.05.14,10:02
tak si urob nejaký sedavý kúpeľ...v dubovej kôre...ja by som si to sama určite nepraskla....verím, že to bolí....
buchač
02.05.14,10:44
Toto , čo dám nebude na 100 % odpoveď , skôr komentár...a nedám si ani servítku .

Za posledných pár dní sa tu ako keby roztrhlo vrece ( čítaj riť ) s hemákmi ...
Ale dávno som takú sprostosť ( čítaj chujovina ) nečítal , ani nepočul o takomto riešení .

Že prasknúť hemák ??? Ty asi ani nevieš , čo to obnáša ...či ?
Ty ho proste nepraskneš jak nejakú vyrážku ( jebak ) na ksichte . Na takéto riešenie potrebuješ niečo ostrejšie ...minimálne ihlu silnejšieho priemeru , alebo skalpel .
Následne musíš poriešiť aj tú ranu a aj krvácanie . No rád by som videl samoobsluhu pri tej operácii v domácom prostredí ....

Nuž smelo do toho , prajem veľa zdaru a šťastia .
Keď Ťa príjmu do špitáľa so silným krvácaním , alebo nejakým zápalom , tak sa ozvi a daj vedieť ....
misoft
02.05.14,11:34
Veď on ani nevie, čo sú to hemeroidy... vraj prasknúť a vytlačiť..... ach jááááj - a potom záchranári budú mať o čom rozprávať, že jeden si hemeroidy vytláčal, z krvi stiekol....
lujza.j
02.05.14,11:44
skôr si myslím, že to cysta...
mac000000
02.05.14,11:48
hemeroid je na na zile nie na tepne, pokial si prepichces zilu a zatlacis miesto zceli sa. neviemako vam, no po prepichnuti ulava, trochu krvy, osusenie, osetrenie a citis sa ok.
mac000000
02.05.14,12:20
tak neviem ako vam. no mne to pomohlo. hemeroid je ulozeny na zile vznika pri nespravnom ci prerusenom prideny krvy pri silnom tlaku, je to zila nie tepna. prasknutie, krv vytiekla zatlacit miesto osusenie a osetrenie vpichu. iba som tomu pomohol a necakal kym prasnke sam.
buchač
02.05.14,13:50
Tak ja neviem ......

SI TY NORMÁL , ALEBO MNE JEBE V HLAVE ?????

Mne síce občas zahučí ( v dobrom slova zmysle - kto ma pozná , tak vie ;) ) ...ale Ty určite NIE SI NORMÁLNY ...

Viac sa nemienim rozpisovať , nebudem perly hádzať sviniam , hlavne nie tým ,ktoré si to nevedia vážiť .

Ale na záver dám poznámku .
Tí ,ktorí ma poznajú , tak vedia , že nie zo srandy som prudký v téme ohľadom zdravia .
Ide totiž aj o to , že aj hemák sa vie kurevsky zmutovať do toho onkologického ochorenia ...

Takže veľa zdaru do ďalšieho práskania jebákov v riti ...

Hlavne si ten obrovský jebák na krku práskni , nakoľko Ti ten hnis tlačí na mozog ...
lujza.j
02.05.14,13:52
pekne si to:)
korela
02.05.14,17:08
Telo si síce vie niekedy aj samo poradiť so svojím problémom (moja skúsenosť a tiež sa od určitej doby vyhýbam lekárom, a riešim si veci inou cestou). Treba ale rozoznať kedy a komu. Nebojíš sa, že si zanesieš infekciu?
Koľko rokov máš už hemeroidy? Zamestnanie sedavé? A čo strava, vie urobiť zázraky. Uprav si ju, a verím, že sa tvoje problémy upravia.
Popíš problém tu MUDr. Klucho http://www.gastroenterolog.com/index.php?option=com_content&view=article&id=71, má poradňu, odpovedá, ev. si pozri už vybavené príspevky. Je to dobrý a ústretový a obetavý lekár.
Nerýp do toho.
buchač
02.05.14,17:53
Nedá sa inak ...ale keď dávaš také nezmysly , až to bolí ...hemáky mi tlačí von , ba celé črevo sa derie na povrch z tých kydov ...

Doktorko odpovedá ???
Kua doktor je to ale ...ešte aj rady cez net si nechá zaplatiť ? Nuž ja takým vravím hajzel nenažratý ...

Ešte dobre , že aj tie iné vety zakomponoval do textu ...http://www.gastroenterolog.com/index.php?option=com_content&view=article&id=50&Itemid=30
korela
02.05.14,20:16
Počúvaj ma, čo ty stále so mnou bojuješ. Ty máš svoje skúsenosti, ja svoje. A dosť nepríjemné s lekármi, dokonca veľmi. Tak som začala logicky hľadať inú cestu, netrvala krátko, ale našla som nakoniec. Už netrpím. Ani moje okolie.

Klucho mal prvú net poradňu, človek sa v nej dokázal dobre orientovať. Bola roky úplne zdarma. Na stránke som dlhšie nebola, o zmene som nevedela.
Ale neplatia všetci pacienti. Roky to robil zadarmo.

Iba preto, že môj odborný lekár nepracuje prvé dva dni v týždni (ešte som u neho nebola), tak dve iné ambulancie ma boli ochotné vyšetriť za 50 eur. Nad tým sa pohoršuj.
Škoda, že učitelia a iní zamestnanci si nemôžu pomôcť. Ľutujem ich, z akých dôchodkov raz budú žiť aj na úkor ŠTBákov, ktorí národu strpčovali život. Nikto ich nenútil tam pracovať, išli tam iba pre byty a podstatne vyšší plat.
Trochu by si sa mal nad svojimi odpoveďami zamyslieť, ja som si na teba tiež dlho zvykala, teraz viem, s kým mám do činenia, ale pomaly niet jedného dňa, aby ti niekto niečo poriadne ostré nenapísal ako reakciu na teba. Asi máš ešte stále návyk z práce, ale doba sa zmenila, mohol by si vo svojom záujme trochu zmierniť odpovede. Siahajú totiž za hranice základnej etiky.
A štve ťa zbytočne ešte jedna vec, ale v tom ti pomôcť neviem. Musíš sám na to prísť a pochopiť.
Maj sa pekne.
buchač
02.05.14,20:25
Len k jednému sa vyjadrím ....

ŠTBák bol ten , kto vedľa Teba spáva ...alebo ten , kto Ťa splodil ......
misoft
02.05.14,20:49
Tuším sa zabávate. :-)
Emka Roman
03.05.14,04:57
Myslím že skor podporujem buchača ako teba

ako zadal tému / ako argumentuje,
tak mu treba odpovedať = inak neporozumie