jarmich2704
03.05.14,08:08
Dobry den, neviem ako to tu funguje-ale skusim sa vas opytať.6.6. ma moja dcera 3 roky,tym padom teraz 6.5.pisem ziadost o navrat do zamest.po RD.
mala by som zaujem o skrateny prac.uvazok na 4 hod-musia mi to umožnit?
Medzicasom sa zrusila moja prac.pozicia - mozu mi dat vypoved?
Keby som apelovala ze moja prac.pozicia je zrusena-mozem už v prvotnej ziadosti napisat ze ak mi nadaju povodnu poziciu, chcem sa odist z firmy dohodou a odstupným?? ci to mi musi zamest.navrhnut??
mam z toho riadny gulas a hlavne cas ma tlaci, dakujem za odpoved
veronikasad
03.05.14,07:23
Mesiac vopred písomne (nie mailom) oznám zamestnávatelovi, že dňa 6.6. ti končí rodičovská dovolenka a od 7.6. nastupuješ do práce. Môžeš tiež hneď požiadať o skrátenie pracovného času na 4 hod. denne,

Ostatné zatial nerieš, počkaj na reakciu zamestnávatela. Počas RD ti výpoveď dať nemôže, tak je zrejmé že sa tým bude zaoberať až po tvojom nástupe do zamestnania, alebo ti navrhne ukončenie prac.pomeru dohodou. Ak s dohodou budeš súhlasiť, trvaj na tom, aby v nej bol uvedený výpovedný dôvod - organizačné dôvody, alebo § 63 odst. 1 písm. b) Zákonníka práce, inak ti nárok na odstupné nevznikne.
Ak ideš na UP, pohľadaj na Porade ako si zvýšiť vymer.základ vyčerpaním aspoň jedného dňa dovolenky po skončení RD (ak ti nejaká zostala) - neukončiť pracovný pomer posledným dňom rodičovskej dovolenky.
jarmich2704
03.05.14,16:36
dakujem