dodo.finegold
03.05.14,21:50
Fungujuce OZ chce organizovat hudobny koncert. Co je potrebne? Mam na mysli uctovnictvo a pod. Mozme zaplatit vsetky naklady s fiancnych darov a sponzorskeho? Ak ma niekkto skusenost, musime zaplatit ucinkujucemu cestu a ubytovanie? Prosim o co najdlhsie odpovede pretoze uz som zufaly...
tictac7
03.05.14,20:10
dodo.finegold
Fungujuce OZ chce organizovat hudobny koncert. Co je potrebne? Mam na mysli uctovnictvo a pod. Mozme zaplatit vsetky naklady s fiancnych darov a sponzorskeho? Ak ma niekkto skusenost, musime zaplatit ucinkujucemu cestu a ubytovanie? Prosim o co najdlhsie odpovede pretoze uz som zufaly...
------------------------
.................................................. ......................................pokúsim .................................................. .....sa .................................................. ........................o .................................................. .čo .................................................. ....................... najdlhšiu........................................ ...........................odpoveď. .................................................. ...................................Netuším, .................................................. ................... či .................................................. ............................................sa .................................................. ................mi .................................................. ......................................... to .................................................. ....................podarí. .................................................U ž ...............................................ma .................................................. .......... tie .................................................. .........................bodky .................................................. ............................... fakt .................................................. ............................... nebavia. ............................................A .................................................. ....nepoznám .................................................. ..................... iný .................................................. ................... spôsob, .................................................. ...........................ako .................................................. ....................splniť .................................................. .................................. Tvoju .................................................. ...................podmienku. Takže normálne:
- účtovníctvo máš predsa len jedno a OZ ho vedie bez ohľadu na to, či poriada koncert alebo nie
- hádam len OZ má svoje stanovy, a tam je uvedené, čo môže a čo nemože z jednotlivých druhov príjmov uhrádzať
- to je na dohode medzi vami a účunkujúcim, či mu zvlášť hradíte cestu a ubytovanie, alebo to má v cene za výkon.....
.................................................. .................................................. .................................furt .................................................. ............................ si .................................................. ........................................zúfalý?. ....................................... Ak .................................................. ........ áno .................................................. .............................. pridám .................................................. .................................... ešte .................................................. ...................... nejaké .................................................. ................................. bodky. Ak by nestačili, tak aj čiarky, bodkočiary, otázniky, výkričníky, pomlčky, podčiarkovníky........................