ZV.market
04.05.14,18:03
Hladam spolocnika s finančním vkladom do novozriadenej maloobchodnej predajne vo Zvolene. Styl spoluprace je na dohode, uprednostnim asi zmluvu o TS, ale je to věc dohody. Nemusite vykonávat ziadnu cinnost vo firme,len investujete peniaze.
Sortiment predajne bude zamerany na vstky vekove kategorie.
Predajna bude v centre města na frekventovanej ulici.
Investiciu od spolocnika potrebujem este aspoň 8000eur.
piste na: ZV.market@azet.sk
ivka70
04.05.14,16:17
No, to nie je mala investicia ...a aku slubujes navratnost?
buchač
04.05.14,16:19
Hladam spolocnika s finančním vkladom do novozriadenej maloobchodnej predajne vo Zvolene. Styl spoluprace je na dohode, uprednostnim asi zmluvu o TS, ale je to věc dohody. Nemusite vykonávat ziadnu cinnost vo firme,len investujete peniaze.
Sortiment predajne bude zamerany na vstky vekove kategorie.
Predajna bude v centre města na frekventovanej ulici.
Investiciu od spolocnika potrebujem este aspoň 8000eur.
piste na: ZV.market@azet.sk
Som ochotný vložiť 50.000 € - 100.000 €...
Síce ich nemám , ale ochota by aj bola ;) :D :D :D

ALE
Aké záruky ponúkaš , aký výnos budem mať z biznisu , aká je návratnosť .....???


POŽADOVAL by som
- Záruku nehnuteľnosť v osobnom vlastníctve .
- Výnos minimálne 30 % ročne čistý zisk .
- Návratnosť do 3 rokov .
- Berieš ???

P.S.:
Milujem také fasa namotávačky ...:confused:
ZV.market
05.05.14,03:17
vsetko zalezi na dohode a forme investovania,aj vyska investicie by mohla byt pripadne trochu nizsia. jednoznacne ak mate realny zaujem sa dohodnut,tek mi prosim napiste na mail a preberieme to detailne. nieje vylucena aj dohoda,ze predajna bude registrovana na Vas,ja hladam sposob,ako tuto predajnu otvorit a forma spoluprace nieje az taka podstatna.....
ZV.market
05.05.14,03:22
predpokladam,ze cele si to pisal jako zart,ale odpoviem pre ostatních,zisk predpokladam prespolocnika okolo 20 - 30%, ale rucenie nehnutelnostou by som suhlasil len ak by bola investicia vyssia jako 30.000.eur....
ivka70
05.05.14,05:32
Nemam zaujem a ani si nemyslim, ze anonymne cez internet sa niekto rozumne uvazujuci najde .....