erikbencik
05.05.14,09:58
Známi mi ponúka, že ak s ním uzavriem životné poistenie, získam týždňový pobyt na Tenerife, len v cene letenky pre dve osoby. Ja takéto namotávačky moc nemusím, viem že nakonec je to za tie isté peniaze ako cez cestovku, ale znie to dobre. Dokonca mi dal aj link na resort s ktorým vraj spolupracujú http://www.regencyresorts.com/. Má s tým niekto skúsenosti? Ďakujem
Chobot
05.05.14,09:56
A teraz sa potrebuješ uistiť, že to je podvod?

Určite je v tom nejaký chyták. V tomto prípade neviem aký presne, ale v stav. sporiteľni s dvojitým W som uzatvoril sporenie a ako bonus som dostal poukaz na 50 nocí s partnerom vo vybraných hoteloch cez túto agentúru:

http://www.connexgroup.net/holidayplus_unlimited/sk/content/agb.php
(momentálne vraj na sránke pracujú - no snáď ich už nezrušili...)

Chyták je v tom, že ubytovanie "akože" máš zdarma, ale je povinné sú kúpiť stravu (polopenziu, plnú penziu), ktorá vyjde sakramentsky draho. Schválne som si pozrel aj štandardný cenník jedného takého hotela a pobyt v ňom, keď si ho rezervuješ sám, stojí rovnako, alebo menej, ako cez tú agentúru. A výber hotelov - škoda reči. Samé neznáme miesta, mimo turistických centier.

Aj toto bude podobná ponuka. Však sa ho opýtaj, koľko by teda stáli letenky. Možno keď to porovnáš s katalógom CK, tak zistíš, že je to rovnaká cena. Pamätaj - takéto ponuky nikdy nie sú výhodné pre teba. Možno získaš zájazd, ale na poistke zaplatíš, až budeš čierny ... a nie od slnka.
lujza.j
05.05.14,10:09
Zadarmo nie je nikdy nic...vzdy sa to niekde alebo to niekto zaplati....
mareko
05.05.14,14:18
Veru tak, poletí za cenu letenky ale ubytovanie a stravovanie bude mať zabezpečené, nie však zaplatené....čo je doooosť rozdiel
arizona
05.05.14,17:53
iba za cenu leteny? A co ostatne poplatky,letiskove taxy,strava, ubytovanie pre dve osoby atd? Poriadne si prestuduj, co mas naozaj zadarmo a co ti "iba" zabezpecia,ale zacvakat musis sam...byva to dost nezrozumitelne napisane, treba dat pozor na kazde slovicko
Katy a R
05.05.14,18:00
Však asi ti dobre vraví - POBYT zadarmo. ale nič iné :)

musíš si zistiť, čo všetko treba zaplatiť (a ani o hlade nemôžeš týždeň byť) - no a potom uvidíš, či je to výhodné :)
A hlavne - koľko je to životné poistenie !!! (a čo v tom je;))