ado228
05.05.14,20:35
takze kupil som si termo pradlo teras ... lenze neviem ci sa ma pouzivat aj teras :D ci to ma dake ucinky aj v lete alebo v teplom pocasi
buchač
05.05.14,18:48
Ty si ale puk ............a ešte sa aj rehoceš sám zo seba ...
Chobot
06.05.14,07:49
Prosím ťa, čo je to "termo teras"? Čo si to vlastne kúpil?

Lebo aj som z toho jeleň.
arizona
06.05.14,08:20
Teras urcite mozes, sak je furt chladno :-D
Ing. Ľubomír Janoška
06.05.14,09:30
teras je samček od terasy,
ale keď je termo, tak funguje aj bez nej
ado228
06.05.14,18:44
takzesom si ho teras nemal asi kupovat .. ze ? lebo tak chalani nosia na futbale termo aj cez leto ves ako ze to absorbuje pot ci co
sosak
06.05.14,19:17
Termoprádlo Velitec je vytvorené z polypropylénového vlákna a rozdelené podľa miery odvodu vlhkosti a tepelnej izolácie do 4 typov.

LIGHT - odvádza vlhkosť od pokožky a transportuje ju do ďalších vrstiev oblečenia alebo priamo do okolitého prostredia. Hodí sa ako prvá vrstva oblečenia v chladnejšom počasí, alebo ako jediná vrstva oblečenia v letných mesiacoch alebo pri športovaní v hale.

ME DIUM - tento úplet vhodne kombinuje odvod vlhkosti s termoregulačnými vlastnosťami termoprádla. Termoprádlo z tohto materiálu možno použiť ako vonkajšiu vrstvu v jarných a jesenných mesiacoch, alebo ako prvú či druhú vrstvu v zimnom období.

ME DIUM + - nový typ úpletu, ktorý je obdobný ako materiál MEDIUM, ale je ešte ľahší. Navyše zvyšuje termoregulačné vlastnosti termobielizne pri zvýšenom odvodu vlhkosti.

THERMO - tento úplet je určený pre maximálnu zahriatie s nižším odvodom vlhkosti. Preto sa najlepšie hodí v zimných mesiacoch, kedy ho možno použiť ako 1., 2. alebo 3. vrstvu oblečenia.
Teras sa rozhodni...
erik555
06.05.14,19:37
teras? toto slovo je aj v slovniku? kde? pomozes mi ho najst? :D