mariette28
06.05.14,11:09
mariette28 Zdravím, potrebovala by som radu od niekoho, kto má skúsenosti s bývaním na RYBNIČNEJ 61 pri Rači. Na niektorých internetových fórach som sa dočítala, že je to dosť neatraktívna lokalita a vyzerá to tam dosť nebezpečne, miesto ako stvorené na nočné prepady. Že je to ďaleko od mesta by ani až tak nevadilo, skôr sa obávam kriminality. Má niekto skúsenosti s bývaním v tejto lokalite, prípadne nejaké informácie z počutia? Každá rada veľmi pomôže. Ďakujem.
lujza.j
06.05.14,10:12
Bola si sa tam uz pozriet?
Chobot
06.05.14,10:55
Neviem, či prepady a kriminalita, ale je to priemyselná oblasť a tam je len pár bytoviek medzi skladmi a halami. Ja by som si tam byt nekúpil, ani keby bol lacný.
lujza.j
06.05.14,11:09
Ale su aj taki co ....aj ked v pentagone,ale v Ba....
mariette28
06.05.14,11:23
Tiež by som tam nekúpila byt, ide len o prenájom. Bola som sa tam už pozrieť a vyzerá to dosť odstrašujúco, ale prekvapilo ma, že hoci sa zdá, že tam bývajú sociálne slabší ľudia, parkovisko pred bytovkami bolo preplnené parádnymi autami. Vraj tam bývajú hlavne dôchodcovia a rozvedení jednotlivci, ale zahliadla som tam aj pár rómov. ...
lujza.j
06.05.14,11:28
No mhd je dost chaba....
..ak to chces iba akoze na prespanie....alebo zatial a potom inam....
Chobot
06.05.14,11:41
Tiež by som tam nekúpila byt, ide len o prenájom. Bola som sa tam už pozrieť a vyzerá to dosť odstrašujúco, ale prekvapilo ma, že hoci sa zdá, že tam bývajú sociálne slabší ľudia, parkovisko pred bytovkami bolo preplnené parádnymi autami. Vraj tam bývajú hlavne dôchodcovia a rozvedení jednotlivci, ale zahliadla som tam aj pár rómov. ...

Ako nájom hej. Prostredie síce nič moc, ale nepočul som, že by tam bola vyššia kriminalita, než v iných častiach BA. Ale je to dosť od ruky, keď potrebuješ do mesta.

A snáď nebudeš chodiť každý druhý deň domov po polnoci....