IvetaH
06.05.14,17:47
Počúvajte ma, veď to je nejaká habaďúra. To by som nič iné nerobila, a kto sa v tom vyzná potom. A ešte k tomu, klient mi dal po ukončení mesiaca dochádzku a teraz 5.5. buď múdra. Niečo s tým urobiť musím, program mi to nerobí (OBERON), to fakt neviem či mám 7x15x2 zápisov robiť. Ak je to tak, tak to vymyslel pekný xxxx.
mondes
06.05.14,16:09
Normálne pred spracovaním miezd musíš tých dohodárov prihlásiť a odhlásiť na konkrétne odpracované dni. Neviem, čo za program je OBERON, ale ja vo svojom programe kliknem na záložku "Zdravotné poistenie" a zakliknem, že dohodár nepracoval 5 dní v týždni a rozbalí sa mi kalendár za konkrétny mesiac, vyklikám odpracované dni a na základe toho mi program vygeneruje prihlášku aj odhlášku. Ak to nevieš urobiť cez program, tak si to musíš natipovať priamo na stránke ZP.
Napr. jeden dohodár pracoval 4,7,11,13,19,a 25 apríla. Ty ho prihlásiš na 4.4.2014 a zároveň odhlásiš a opäť prihlásiš na 7.4.2014 a zároveň odhlásiš. A takto postupuješ pri všetkých dohodároch. A nezabudni najprv urobiť prihlášky a odhlášky a až potom posielaj mesačný výkaz.
cacka
06.05.14,16:22
Aj mne to robí program. Nahodím si tam pekne dochádzku a z tej si to natiahne do tlačiva, vygenerujem xml a pošlem. Podľa mňa to robí aj ten OBERON...skús sa opýtať. Je to bežná vec a každý lepší soft to robí.