Ziarowka
06.04.06,12:46
Mám otázočku... ako na doklady nahrám, kto vystavil doklad napr. na faktúru alebo dodací list, bez toho, aby som doklad vždy musela tlačiť cez ikonku tlačiť cez externý program. Ďalej by ma zaujímalo, ako sa na doklady ako faktúra, objednávka, alebo dodací list dá nastaviť, aby niekde boli aj kontaktné údaje na firmu: Telefón, Fax a e-mail.

Ďakujem veľmi pekne
evika
06.04.06,11:02
V programe mám ikonu nastavenie firmy a tam som vpísala všetky
potrebné veci IČO, DIČ, právna forma atď.,určite to tam máš aj ty.

Eva
Luna
06.04.06,11:21
Nepíšeš aký program používaš.V každom programe sa tieto základné veci dajú nastaviť.Ja mám napr.v hornej lište záložku:nastavenie - firma.
lenkak
06.04.06,11:25
Luna
Je v téme Datalock, tak asi ten.
Luna
06.04.06,11:53
Som dobrá, to som si nevšimla.
LubicaN
07.04.06,05:53
...no a to, aby na doklade písalo kto ho vystavil (resp. vytlačil) je potrebné, aby si mala nastavené v Program, používatelia meno a priezvisko danej osoby. Tam si nastavíš napr. že používateľ ELENA sa volá Elena Šikovná, no a keď sa pri spustení programu prihlásiš ako ELENA, tak na všetky doklady ktoré budeš tlačiť bude písať:

Vyhotovil: Elena Šikovná
Ziarowka
10.04.06,11:33
Ďakujem veľmi pekne krásne
LacoZ
13.04.06,05:52
Ak by sa meno na fakturach nezobrazovalo, da sa dopisat v ciselniku druhov dokladov k pouzivanym druhom faktur v zalozke Texty druhov dokladov do polozky Text na konci.
V drudej zalozke Ciselnik DD dalsie udaje sa daju zvolit typy spojeni, ktore sa zobrazia na dokladoch. Tieto spojenia musia byt zadane vo vlastnej firme v zalozke Spojenia, pripadne v cisleniku firiem k odberatelom.