Lnovakova.tangis
08.05.14,00:02
Čo mám urobiť aby som nečakala ďalšie mesiace kým sa rozhýbu. V pôvodnom rozsudku je napísané že som oboznámená že budem musieť robiť testy
Keď som tam bola osobne pichli mi do ruky ešte ďalšie papiere- že doklad o psychickej spôsobilosti ( psychologické testy) obvodná lekárka- stanovisko a nejaká skúšobná jazda . Už mám úocit že si zo mňa stielajú a mám vyjadrenie zn poistenie že slutok za ktorý mi dali dbaroky zákaz čonnosti sa nestal lebo som 5 rokov nemala žiadnu poistnú udalosť. Právnik dnes na to pozeral ako blbý a chytila som nervy už aj z renomovaného právnika. Napísala som na polísiiu DOPr. inšp., nech mi dajú termín skúšok a to čo mám predložiť ( okrem všetkých posudkov čo chceli pred dvoma rokmi) ale neodpísali. ( Nebolo to za alkohol- ťukla som do auta- ale nevznikla ŽIADNA škoda!) Alkohol riešil súd a ten mi ro už pred rokom odpustil ale doposiaľ VP nemam a sampozrejme nejazdím. Poradíte? aJ Už NIč INé- SPOˇM DOBRéHO PRáVNIKA LEBO MAM POCIT žE AJ KEĎ SPRAVIM SKUSKY NA 101 BODOV Z 50 BUDE TO ZMANIPULOVANE.
taiko
08.05.14,05:49
fuuha nejake zmatocne info. ....Nebolo to za alkohol.....Alkohol riešil súd a ten mi ro už pred rokom odpustil.....skutok sa nestal.......
Lnovakova.tangis
08.05.14,06:50
pRESNE. Y bztu som vzsla po flame, v teplakoch pred droma rokmi, lebo pred flamom som yaparkovala pri smetiakoch. &&&&&este okolo obeda som toho mala dost v sebe. Smzskla sa mi noha a troska som tukla dop dodavkz ( ja mam ubohe clio). majitel tam nebol a ti yamestnanci okolo sami svalnati vzxchodnari yacali sprosto nadavat, schovala som sa im za rok a po 10 minutach som sa vratila. Bola tam policia, dala mi fukat, vzali ma dobasy ihned a sudkyna mi dala dva zakayz a rok podmienku. Za alkohol. ( vp som samozrejme uz nemala ani nejazdila) po 3 mesiacoch ked mi prislo za ma mam si zaplatit pszchologicke poradensktvo, soniest papier ze nie som zavisla- okamzite som to urobila- do bol 06/-08.2012. V auguste koncom mi dosiel papier na prejednanie priestupku a havarie ktoru som vtedz akoze tam tuknutim sposobila. Vzjadrenie poistenie: 5 rokov dodnes ziadna poistna udalost. Zo sudu mi po roku papierovo VP vratili, na pisali ye som sa osvedcila a policajti nic. Papiere tam maju a uz sa tam zastavovat nemienim- lebo nahodou bz som na policii sposobila dalsiu akoze skodu!!!!!!!!!!
buchač
08.05.14,06:59
Sorry .....
Ale ako to teraz čítam , nejak mám dojem ,že si aj dnes po fláme ...alebo po nejakom dobrom matroši ...
Lebo nasraný človek píše súvislé vety ..

ALE k veci .

Čo sa týka priestupku a súdnych rozhodnutí , tie nechávam bokom .
Polícia rieši veci inak .
S políciou sa NEDOPISUJE !!!!
Na Dopravný inšpektorát sa chodí osobne .
Splníš všetky náležité povinnosti a následne dostaneš termín skúšok .
Lnovakova.tangis
08.05.14,07:04
Čo prosím? Takže s policajtami sa dohovára osobne? Nie písomným royhodnutím ? To čo je za blbosť!!!!!!!!!! Moja dobra vola ale asi si policajt takt sorry ja po flame nis som odvtedz som si dala sama sebe zakaz pit ale kto to nema v poriadku v hlave nech mi prosim nepise.
Lnovakova.tangis
08.05.14,07:07
A znova daj si brýle . Pokus bol ale vždz mi povedali nieco ine!!!!!!!!!!!!!
buchač
08.05.14,07:23
Škoda , že si hudieš stále svoje ....
Ak sa takto správaš aj v osobnom kontakte na úradoch ( nedáš si povedať - poradiť ) , tak sa nečuduj , že narazíš .

Ochota z mojej strany aj bola .

...a ozaj , nie som policajt , ale to neznamená , že neviem ,čo je potrebné urobiť v takýchto prípadoch .
Nevraviac už aj o tom , že moja karta vodiča je čistá , o registry trestov ani nevravím .
Lnovakova.tangis
08.05.14,07:27
Tak to sa čudujem lebo čo je to matroš som si uvedomila až ....a nemam s tym s tam skusenosti
a daj pokoj
lujza.j
08.05.14,07:48
tu je x tém..... http://www.porada.sk/t215867-potrebovala-by-som-poziadat-o-odpustenie-zvysku-trestu.html
o tom istom... naposledy to bolo moderátorom spojené....
buchač
08.05.14,07:56
Lui ...to ja viem ...pozrel som si dávnejšie profil .
Lenže kto nedostal darom ,v lekárni nekúpi .

...a aj preto ma už opustila trpezlivosť .

Sa potom nečudujem , že aj tí úradníci si idú hodiť mašľu , keď takéto stránky majú za okienkom ...