erika.
08.05.14,11:34
Môže si konateľ spoločnosti, ktorý je zároveň aj zamestnancom svojej s.r.o. uplatniť mesačný daňový bonus, keď jeho príjem nepresahuje polovicu minimálnej mzdy? A musí odvádzať odvody a byť prihlásený v SP v každom prípade?
veronikasad
08.05.14,09:37
1. DB si mesačne uplatniť nemôže. Ak ročný príjem dosiahne 6-násobok min.mzdy (dá sa dosiahnuť aj jednorázovou odmenou v niektorom mesiaci), má nárok na doplatenie DB v RZD.

2. Ak je zamestnancom, musí byť prihlásený v SP a platiť odvody. Ak nepoberá pravidelnú odmenu konateľa, musí to mať firma písomne "ošetrené".
erika.
08.05.14,09:43
Veronika ďakujem. Čiže ak som dobre pochopila, musí mať minimálnu mzdu, aby si ho mohol mesačne uplatniť.
2. Ale ak ho odhlásim s SP? Počula som, že konateľ môže sám pre seba robiť aj bez mzdy a tým pádom by som ho z SP odhlásila a ušetrila nehorázne peniaze na SP a platil by si iba ZP. Je to možné, že teda vôbec ako ani PO a ani FO nebude prispievať do SP ?
veronikasad
08.05.14,10:35
Stačí mesačný príjem vo výške 1/2 aktuálnej mesačnej min.mzdy.
Ano, konateľ môže robiť pre vlastnp s.r.o aj bez pracovnej zmluvy, ale to čo zarobí nie je jeho príjem, ale príjem s.r.o., ktorý si bez zdanenia nemôže zobrať. Z čoho bude žiť, bude čakať až kým si bude môcť vyplatiť podiel na zisku ? Navyše, ak nebude zamestnancom, ani poberať pravidelnú odmenu konateľa, nebude nemocensky ani dôchodkovo poistený, Nechcem maľovať čerta na stenu, ale nešťastie nechodí po horách, ale po ľuďoch - a čo v prípade dlhodobejšej PN-ky, v horšom prípade pozostalostných dôchodkov, ak nemá splnenú dobu dôch.poistenia ?
erika.
09.05.14,07:48
Ďakujem Veronika ešte raz. To je pravda, že nešťastie chodí po ľuďoch. No mali sme dlhodobejšiu PN a dostal ak si dobre pamätám 23 €. Tak uvidím. Ale ešte raz díky.