eha
06.04.06,13:26
Ahojte, chcem sa spýtať na reklamáciu: spoločnosť opravuje riadiace jednotky v autách, zamestnanec jednu riadiacu jednotku úplne pokazil....:( spoločnosť objednala teda novú riadiacu jednotku na svoje náklady a vymenila ....moja otázka:môžem z nákupu tejto riadiacej jednotky uplatniť DPH a dať do nákladov??
P.S. Zamestnávateľ nechce dať riadiacu jednotku k náhrade zamestnancovi.

Ďakujem!!!!!!!!
Zita5
06.04.06,12:47
Ahojte, chcem sa spýtať na reklamáciu: spoločnosť opravuje riadiace jednotky v autách, zamestnanec jednu riadiacu jednotku úplne pokazil....:( spoločnosť objednala teda novú riadiacu jednotku na svoje náklady a vymenila ....moja otázka:môžem z nákupu tejto riadiacej jednotky uplatniť DPH a dať do nákladov??
P.S. Zamestnávateľ nechce dať riadiacu jednotku k náhrade zamestnancovi.

Ďakujem!!!!!!!!

Ak by sme mali postupovať správne , tak poškodenú riadiacu jednotku zamestnancom .....mala túto dať firma k náhrade . Avšak preukázala dobré srdce , takže zakúpenie novej by som prijala bežným spôsobom na sklad , z došlej fa uplatnila DPH a úhradu zaúčtovala do výdavkov .
Treba mať ale na zreteli to , že potom pri nejakej príležitosti túto jednotku odpísať ...myslím poškodenú .....:) ;) Ale ,to už určite vieš čo tým myslím ...:)
Jana Acsová
06.04.06,13:33
Nie je škoda ako škoda a škoda vždy nemusí byť škodou, aj keď sa to na prvý pohľad javí.

Na druhú stranu zodpovednosť za škodu spôsobenú zamestnancom a možnosť jej vymáhania sa riadi ustanoveniami ZP a teda aj možná výška náhrady.

Chybovosť súčiastok je predsa súčasťou bežnej praxe. Situáciu je potrebné riešiť aj v rámci interných podmienok firmy (záruky, reklamácie, chybovosť). Postupy by mali byť riešené interným predpisom.
eha
06.04.06,13:55
Ďakujem kvááááásne, ste pokladíky :) takže všetko v poho zaúčtujem, uplatním dph a "príležitostne" rozpustím do nákladov.
Prajem ešte pekný dník!!!!!!
Jana Acsová
06.04.06,13:57
... takže všetko v poho zaúčtujem, uplatním dph a "príležitostne" rozpustím do nákladov.
Prečo príležitostne a nie pri vzniku účtovného prípadu?
eha
06.04.06,14:15
Takže hneď to zaúčtujem na 504.....
Jana Acsová
06.04.06,14:22
... spoločnosť opravuje riadiace jednotky v autách...

Takže hneď to zaúčtujem na 504.....

Ach jaj, ach jaj ...

504 - predaný tovar. Čo je to tovar? Výrobok, ktorý predávame v nezmenenom stave (jedna z možných definícií). A vy ho predsa tak nepredávate. Vy poskytujete služby a v tej súvislosti vykazujete spotrebu materiálu. Ak ste teda správne pomenovali problém.
eha
07.04.06,08:02
janka sorac, urobila som preklep, jasne ze ucet 501 s tym ze som si urobila zvlast analytiku na reklamacie....ale dakujem!!!
domacnost
09.08.06,10:44
Mám podobný prípad. Namontovali sme AL dvere jednej bytovke. Záruka je dohodnutá na 5 rokov . Asi pri zlom zaobchádzaní sa na AL dverí pokazila dorma. Kedže poskytujeme záruku aj na zlé zaobchádzanie dverí (na základe zmluvy o dielo), tak sme sa rozhodli kúpiť novú dormu a vymeniť za zlú a to bezodplatne. Cenu dormy znášal len vyhotoviteľ (dodávateľ) Al dverí zo strany bytovky nebola , nežiadala sa úhrada za dormu. Teraz po prečítaní predchádzajúcich príspevkov som na obavách či si môžem z novej kúpenej dorme uplatniť nárok na odpočet dph, a či si môžem aj dormu uplatniť ako daň.výdavok? Účtujem v JÚ. Len ešte jedno ma zaujíma a to:
- pokazená dorma bola pri nákupe prijatá na sklad a pri predaji vyskladnená. Čo teraz z novou kúpenou dormou? Treba ju tiež naskladniť? Ak áno, ako a na základe čoho ju vyskladním? Stačí , ak dodávateľ spísal spolu s domovníkom na papier reklamáciu a napísal tam, že na základe reklam. bola kúpená nová dorma z dôvodu zlého zaobchádzania s dverami. Alebo mala byť spísaná na reklam.tlačive? alebo stačí čistý papier s perom napísané a podpísané? pri spísaní reklamácií bolo ešte poznamenané, že domovník svojim podpisom potvrdzuje že bola namontovaná dorma na základe reklamácii a po namontovaní všetko funguje a je v poriadku . Stačí takýto doklad na vyskladnenie dormy?
ďakujem.
Mirka.V
10.11.06,08:27
Predali sme zákazníkovi tovar, ktorý ho reklamoval (ale ešte ho nevrátil). Medzitým sme ho reklamovali u zahr.dodávateľa, ktorý nám reklamáciu uznal a poslal dobropis. Ako ho zaúčtovať, keďže je možné ... že zákazník si tovar aj nechá a možno sa s ním dohodneme - nejakou zľavou ...
Mirka.V
14.11.06,10:36
Predali sme zákazníkovi tovar, ktorý ho reklamoval (ale ešte ho nevrátil). Medzitým sme ho reklamovali u zahr.dodávateľa, ktorý nám reklamáciu uznal a poslal dobropis. Ako ho zaúčtovať, keďže je možné ... že zákazník si tovar aj nechá a možno sa s ním dohodneme - nejakou zľavou ...

Nemáte nikto riešenie? :(