Jajbolito
10.05.14,18:05
Zdravym, neviete niekto o neakom testovacom programe na mysky? Problem je v tom ze uz dve mysky sa psravaju podivne obcas sa robia dvoj a viac klilky, nasiel som vela softaweru na testovenie rychlosti smeru pohybu ale ani jeden na kontrolu odozvy talcitok, nasiel mouse tachometer kde sa da aspon vidiet povcet klikov kde som zistil ze hlavne tlacitko roby viac klikov na jedno kliknutie ale potreboval by som aby software aj ukazoval ktore tlacitko je stlacane a pocet stalceni tak aby sa dalo vysledovat vsetky talcitka a odozvy mysiek a podla toho mohol odhadnut ci bude stacit vymena mikrospinaca alebo je myska uz na uplne zahodenie...
misoft
10.05.14,16:12
Pokiaľ ja viem - samotný OS má v Ovládací panel - Hardvér a zvuk - Myš jednoduché testovanie myši. Ďalší softvér na toto je (podľa mňa) zbytočnosť. Na myške sa buď pokazí tlačítko, elektronika, kábel - v tom prípade sa neoplatí myš za pár eur opravovať - rovno kúpiť novú. Alebo je potom poškodený driver (ktorý je súčasťou OS) na myš - a tu sa len dá Opraviť systém.
Sledovanie odozvy tlačítka na zistenie, či treba vymeniť mikrospínač - totálna hlúposť. Všetky mikrospínače v myšiak majú rovnakú odozvu - resp. výšku zdvihu.

Ja osobne takéto taľafatky s myšou neriešim - nefunguje - nová nahradí.
Jajbolito
10.05.14,20:58
Dik za radu, ale nemám kazde tri mesiace na 40 eurovu myšku len koli vadnej suciastke a tazko dat nieco reklamovat ked sa to nespráva sústavne chybovo ale iba občas a preto potrebujem neaky program ktorý to dokaze odsledovat aby som ju nedoniesol do obchodu ze obcas ide obcas nie a nakoniec my ju vratia ze u nich sa to zrovna neprejavilo...
misoft
10.05.14,21:20
40 eurová? T.z. že máš asi BT myš. V tom prípade to nemusí byť chyba tlačítok, ale chyba BT, alebo slabé baterky. Pretože bežné USB myši - tak tie zoženieš aj do 10€ - a často sú kvalitnejkšie a odolnejšie ako super-hyper nadupané myši.....
A zlikvidovať myš za 3 mesiace? To s nimi čo robíš? Mne 9€-ová myš vydrží 1 rok i viac a to klikám ako bežný človek.
Jajbolito
11.05.14,07:07
Nepouzivam ziadne bezdrotove myski mam sice jednu ale nie moc dobre skusenosti ci uz koli signalu odozve a baterkam... pouzivam CM STORM Inferno a nieco taketo sa my stalo prvykrat ze taka draha myska zacala blbnut za taku kratku dobu kupil som si do zalohy jednu za 6 eur a ta skolabavala tiez takze teraz mam tretiu za 7 eur a snad vydrzi ale tie dve kedze su v zaruke potrebujem otestovat na neakom software kde sa to da odsledovat aby reklamacia prebehla hladko. A preco je mozne tak rychlo znicit mysku to bude tym ake materialy pouziva vyrobca aby znizil vyrobne naklady, mam stare 15 rocne mysky s com portom co stale funguju a maju za sebou neskutocne vykony a nespocet padov ci dokonca par hodov. Vysledok je jednoznacny cim novsi vyrobok tym vacsi smejd a maloktory vydrzi aspon spominane 2 roky.