sindus
11.05.14,11:31
Zdravim, ani po precitani vsetkych prispevkov o skype a mikrofone si neviem rady :-( Preinstalovali mi OS z Visty na Windows 7 a od vtedy mi nefunguje mikrofon na skype. Ja pocujem, ale protistrana nepocuje mna, video je funkcne. Mam PC ACER ASPIRE 7730 ZG, OS Windows 7. V skype - moznosti - nastavenie zvuku - mikrofon - mam nastavene "Microphone (2 - High Definition Audio Device)" a neodfajknute "Automaticky nastevenie mikrofonu". Poprosim rady ako pre laika. Vopred dakujem
misoft
11.05.14,15:39
.
sindus
11.05.14,16:24
Neviem ako sa sem vklada to okno ako si dal ty. Takze len popisem - skusila som obidve moznosti a nejde ten mikrofon ani pri jednej. Preklikla som , dala ulozit a skusila zavolat a nic,nepoculi ma. Jedna je Microphone (2 - High Definition Audio Device)" a druha "Line In (2 - High Definition Audio Device). Ine moznosti tam nemam. Mozno nemam nieco nainstalovane, ked mi preinstalovavali OS na Windows 7.
misoft
11.05.14,16:34
sindus
11.05.14,17:52
Zaznam zvuku ? A to ako vyskusam? cez ovladaci panel - zvuk - som nic take nenasla ako je "zazanam zvuku". Na skype ani to ECHO nefunguje - ja nahovorim a ono nic neprehra.
misoft
11.05.14,19:46
http://windows.microsoft.com/sk-sk/windows7/record-audio-with-sound-recorder
Pozri sa tiež, či vpravo dole je aktívna ikonka repráčika. Klikni na neho pr. tl. myši - vyber Nahrávacie zariadenia - Microphone. Skús hovoriť do mikrofónu. Mal by sa hore pohybovať ukazateľ úrovne. Ak nie, dole by malo byť aktívne Predvoliť.
sindus
16.05.14,16:49
Tak mikrofon nefunguje. V nahravacich zariadeniach mam fajku pri mikrofone (s oznacenim 2 - High Definition Audio Device), teda predvolit nie je aktivne. A ked rozpravam, tak sa ukazovatel urovne nehybe :-( Takze mi chyba ten driver, ci ako sa tomu hovori ? Vyssie si mi uviedol 4 odkazy. To je jedno z ktoreho ten driver stiahnem ? Ak to bude vediet.