papul
12.05.14,11:02
erik555
12.05.14,09:05
lekar nepomohol?
papul
12.05.14,09:06
Veru nie , už sme absolvovali aj Lubochňu, všetko možné nikto nám nevie pomôcť
tom_i
12.05.14,09:17
a koľko má dcéra rokov? nechce sa mi veriť, že by v Ľubochni nepokračovali v pátraní po príčine resp. neodporučili ďalšie vyšetrenia. A na vek sa pýtam nakoľko aj hladovanie t.j. anorexia môže byť jednou z príčin a na druhej strane to môže byť aj nadmerná konzumácia jednoduchých cukrov - biele pečivo, sladkosti, sladké limonády a podobne hlavne keď sa tým človek napchá hneď ráno. Ale aj tak je podstatné lekárske vyšetrenie a keď nepomôže jeden idem k ďalšiemu, pretože je viac foriem resp. spúšťačov, nie len diabetes.
papul
12.05.14,09:25
Dcerka má 6 rokov , V Lubochni sme už boli dvakrát aj v Bratislave u uznávaných odborníkoch všetky testy urobené. Teraz bola aj na MR a všetko bolo ok. Máva to od ôsmich mesiacov. Sladkosti aj ked môže jej obmedzujem
jslancik
12.05.14,10:06
je pre mňa záhada, prečo lekári nepoznajú odpoveď. Snáď to nie je prípad pre Dr. Housa? Nepoteším ťa, ťažko ti tu pomôžeme. Máme ďaleko menej info ako lekári.
Skús pogoogliť po fórach, kde sa tým zaoberajú, možno nájdeš informácie, ktoré ti pomôžu.
buchač
12.05.14,10:27
Mne sa to tiež nejak nezdá , veď Ľubochňa je špecializovaný ústav na tieto problémy .

Ale ak sa to tak vezme , môže ísť aj o poruchu pečene a nie iba pankreasu . Tieto orgány sú previazané jednou šnúrou , pridáva sa aj žlčník .
To znamená , že ak je jeden orgán napadnutý , tak v určitej miere sa to dotkne aj tých vedľajších .
Môže sa jednať ( MOŽE ) aj o niečo úplne iné .
No stanovenie presnejšej diagnózy by mali potvrdiť tie všeliaké vyšetrenia .
Peggynka
12.05.14,13:58
sasamolnar74
22.03.15,08:02
nahodou som nasla tuto otazku, neviem ci sa podarilo nieco zistit...moj syn to msl tiez od 6 mesiacov, vyliecil sa iba vdaka tomu ze sme sa s nim dostali do prahy k prof. Zemanovi, ktory bol na to odbornik....bola to nespravna tvorba inzulinu, bral lieky 5 rokov a odvtedy mu nic nie je....teraz ma 13....poslala som ti aj SS....
220870
22.03.15,09:08
Môže byť aj zlá reakcia na očkovanie,zablokovaný stavec.Skúste hľadať akupunktúru.
možno pomôže.
http://www.badatel.net/bod-stoviek-chorob-pozrite-co-sa-stane-po-jeho-masirovani/