Garconko
13.05.14,09:12
Zdravím Vás, chcem poskytovať cez webstránku e-kurzy- t.z. niekto na mojej stránke zistí, že sa môže vďaka videu naučiť nejakú techniku, tak si ho kúpi u mňa na stránke, dajme tomu, že celý takýto e-návod sa skladá z 10 videí dávkovaných po týždni...čo si mám dať do obchodných podmienok, aby po absolvovaní zhliadnutia videí s návodmi mi nemohol povedať, že to chce reklamovať, resp. aké má on možnosti reklamovať takúto moju službu po jej poskytnutí resp. začatí poskytovania? Ďakujem moc za konštruktívne rady. Pekný deň prajem, Pavol
misoft
13.05.14,15:41
Reklamovať by mohol tak akurát dodané video - že je nekvalitné, alebo nezrozumiteľne a nelogicky spracované. Ale svoju nešikovnosť by hádam nereklamoval.
Do podmienok si daj, že nezodpovedáš za prípadné škody a chyby, ktorý sa dopustil nesprávnym prístupom, nedodržaním technologických a iných postupov.

Za to, že je niekto drevo, alebo nechápe - ty predsa nemôžeš.
kopretinka
13.05.14,15:54
tie videá budeš ty vyrábať?
kopretinka
13.05.14,15:56
noooooo.........on sa asi bojí toho,že niekto si od neho niečo kúpi a potom zistí,že vlastne to nie je nič nové a že takých videí je plno na nete a zadarmo :D
misoft
13.05.14,15:58
Riziko obchodu a podnikania.
kopretinka
13.05.14,16:00
to je riziko pre kupujúceho ...........
kobolcs
13.05.14,16:06
Podla otazky vyzera ze ides len po peniazoch. Bude problem nájsť ľudí. V slusnejsich firmach a mimo sr (prve lastovicky sa uz objavuju aj u nas) ponukaju nieco ako garancia spokojnosti s 100 % vrátením penazi. Aj ich zaboli tych 5% co žiada ich naspäť ale ziskaju tym ovela viac ludi.
Garconko
14.05.14,05:20
Vidím, že si pravý Slovák, hneď si myslíš o druhých to najhoršie :-D. Práve naopak kobolcs, 100% garanciu dávam tiež, lenže ak niekto uvidí celý kurz, prejde si ho za deň, dozvie sa všetko know-how, čo v nich poskytujem a povie, chcem peniaze naspäť, tak by to nasralo aj Teba.... :-D ...verím, že sú ľudia v pohode, ale treba sa brániť proti debilom.
Garconko
14.05.14,05:20
Ďakujem ,áno, toto mám opatrené, ide mi skôr o ošetrenie tých, čo sa snažia využiť dobro druhých, viď komentár ku kobolocsovi.
Garconko
14.05.14,05:22
To je pravda, lenže ľudia si radi zaplatia za informácie komplexne spracované a k veci, že si nemusia každú blbostičku hľadať niekde inde. To je zas nádhera podnikania. Ukázať závistlivcom, že aj niečo ide :-P.
kobolcs
14.05.14,08:43
ak tak uz ti to tu uz pisali=riziko podnikania. Debily boli,su, budu.