Linda007
13.05.14,10:44
Dobrý deň,
chcem sa spýtať nemám celkom jasno v tom, keď hľadam zamestnania na internete a som študentka v akých filtroch čo sa týka pracovného pomeru mam hľadat? Iba dohoda, alebo čiastočný úväzok, doba určitá, neurčitá, stále sa v tom neviem vyznať aké sú moje možnosti. Viem, že môžem pracovať na študentskú dohodu ale to zrejme nie je jediná možnosť a úprimne chcela by som reagovať aj na ponuky súvisiace s mojou školou aby som získala aj prax. V akých filtroch ohľadom pracovného pomeru teda môžem pozerať ponuky? Resp. môžem reagovať aj na nejakú ponuku kde je trvalý pracovný pomer s tým či by som mohla pracovať ako študent na dohodu? ( aby to nebolo faux pas )=) ..Ďakujem
Mila123
13.05.14,08:52
ako študent či už denného alebo externého štúdia môžeš pracovať aj na DoBPŠ, DoVP, DOPČ či PZ, dokonca môžeš mať aj ŽL, alebo vlastniť sro, dokonca môžeš byť aj konateľom, členom dozornej rady, poslancom a pod.....
ide hlavne o to, kedy môžeš chodiť fyzicky do práce (ak sa nejedná o domácku prácu, či teleprácu) , musíš si vybrať taký druh PPV, aký zvládneš odpracovať....