marleau
13.05.14,11:10
Práve som chcel založiť novú tému, ale "zneužijem" túto. Neviete čo sa deje na stavebných úradoch? Ja viem, že vybaviť stavebné povolenie nejde zo dňa na deň, ale aby to trvalo takto dlho a robili sa prieťahy pre doslova hlúposti, tak za tým musí byť niečo, o čom aspoň ja neviem. Nechystá sa zas nejaká habaďúra na občanov? Tiež mám vyrobené dve nadstavby (montované stavby z dreva) a povolenie nie a nie dostať, pritom nikto nič proti stavbám nenamieta. A čo pozorujem, rovnako je to v Martine, Trenčíne, Bratislave.
command
13.05.14,13:44
Ja u nas v TO nemam problem pred 2 tyzdnami som odovzdal pani na SU doklady + cakal som na po...ných vodarov vyuziju celych 30 dni ostatny bez problemov do tyzdna(a to som musel posielat do BA vodarov mame v TO) vydali vyjadrenie a v pondelok som to tam nosil dnes je utorok mam na poste oznamicko na zacatie konania. Ak sa nikto neodvola do 21 dni vyda pani stavebne a zase cakat na pravoplatnost tod vse uz som robil jednu rekonstrukciu cca pred 3 mesiacmi od odovzdania az po pravoplatnost asi tak mesiac a pol.