bradáč
13.05.14,14:33
neviem podla návodu zapojiť pohon slide 350 na sieť podla návodu tam je napísané-napájanie sa pripojí na svorkovnicu vo vnútri motora- ale tam žiadna svorkovnica nie je je tam panel so svorkovnocou kde su zapojené koncáky fotobunky a pod, ale nikde tam nevidím svorky na pripojenie siete ...poradte poprípade mi dajte kontakt na na servisného technika na pohon motorových brán,,,,SLIDE 350
jslancik
13.05.14,12:45
http://www.ceskenavody.cz/download.php?id=4089

Neviem, aký máš návod, ale v návode z priloženého odkazu na piatej strane je nakreslená svorkovnica. Tak ju hľadaj.

A našiel som ešte toto (dúfam, že som dobre identifikoval druh pohonu):
V prípade technických otázok kontaktujte servisného technika značky MOVETO:
Marek Pařízek, tel: 777 302 060
Je to čech, ale to snáď prežiješ.
misoft
13.05.14,15:20
http://www.ceskenavody.cz/download.php?id=4089

Neviem, aký máš návod, ale v návode z priloženého odkazu na piatej strane je nakreslená svorkovnica. Tak ju hľadaj.

A našiel som ešte toto (dúfam, že som dobre identifikoval druh pohonu):
V prípade technických otázok kontaktujte servisného technika značky MOVETO:
Marek Pařízek, tel: 777 302 060
Je to čech, ale to snáď prežiješ.
Opravím ťa - strana 10, 11 - presné označenie jednotlivých svoriek na svorkovnici. Motor má svorkovnicu označenú MOT - dva vodiče červený a čierny. Prepínanie chodu sa potom deje prepólovaním elektronikou.
bradáč
13.05.14,15:57
mám presne ten istý návod, tá svorkovnica tam je nakreslená na návode,ale hovorím že ju nikde nemôžem nájsť,hľadal som aj zo susedom automechanikom a nič....to čo je červený a čierny ,tam je svorkovnica do ktorej sa zapoja,ale to už ide z motora ,ja potrebujem do motora... ....ako som písal na inom type pohonu je krásne zakreslené na schémate kde sa napojí 230 V.... zem, nulák a fáza.
sosak
14.05.14,04:18
Motor pohonu brány je napájaný z ovládacieho panela, pretože ide o motor s prevodovkou napájaný jednosmerným napätím 12 V. Takže netreba hľadať žiadnu svorkovnicu v kryte motora na 230 V. Ako napájací zdroj celého zariadenia slúži transformátor, ktorý je v samostatnej krabici, alebo akumulátor