Martin Bucka
13.05.14,17:16
Chcem sa spytat za kolko by mi mohol dojst vodicsky preukaz viem ze maju na to 30 dni ale nikde som nenasiel kolko to zvycajne trva typujem ze len vynimocne to je naozaj 30 dni. 6.5 som spravil skusky v autoskole a hned na druhy den som bol na DI vybavit vodicsky pytal som sa tam ale dozvedel som sa len ze maju na to 30 dni co som vedel predtym. Ake mate skusenosti kolko to zvycajne trva?zajtra bude tyzden co som bol na DI ale sms mi nedosla stale je mozne ze dojde zajtra
este jedna vec tiez som to hladal a nasiel som rozne odpovede da sa jazdit so ziadostou o vydanie VP...nasiel som ze sa to da aj ze nie ale neviem co mu mam verit
dakujem za odpovede
buchač
13.05.14,15:34
Ake mate skusenosti kolko to zvycajne trva?zajtra bude tyzden co som bol na DI ale sms mi nedosla stale je mozne ze dojde zajtra

Vydanie VP, MVP – náhrada za odcudzený (do 30 dní) 6,50 €

Na výslovnú žiadosť poplatníka je možné vyhotoviť vodičský preukaz urýchlene do dvoch pracovných dní, pričom správny poplatok sa vtedy vyberie do výšky 4-násobku príslušnej sadzby, t.j. 26 €.
http://www.minv.sk/?zakon-c-145-1995-z-z-o-spravnych-poplatkoch
Žiadosť o vydanie VP nie je relevantný doklad ...
Chobot
13.05.14,17:27
So žiadosťou nemôžeš jazdiť, žiadosť nie je vodičské oprávnenie. Počkaj času, ako hus klasu. Vydrž.