Kavalier Bruno
13.05.14,17:53
Miesto Digi plánujem si dať Magio sat komplet.Potrebujem aby ste mi napísali,aké máte skúsenosti.Napr.sú Magio boxy kazivé?Aké časté sú výpadky signálu,pri zlom počasí?Montáž zvládne aj žena?Pri objednávke cca koľko trvá dodanie kompletu?Ste spokojní?atď...S Digi nebol žiadny problém,ale dalipreč moooje športové stanice a Viasaty.Ďakujem úctivo.Bruno
misoft
13.05.14,15:56
erik555
13.05.14,16:17
ake sportove stanice? A Skylink by nebol pre teba dobry? Mas aj akciu z prechodu od konkurencie! http://www.skylink.sk/prejdite-ku-skylinku
Kavalier Bruno
13.05.14,16:23
Viem.
Kavalier Bruno
13.05.14,16:25
V dedine ich /Skylink/majú,ale nie je veľká spokojnosť.Odstávky,a menia cenu raz-dva.A tie počiatočné náklady...
erik555
13.05.14,16:28
ake odstavky? ja mam Skylink uz 4 roky. Pociatocne naklady? dal som link, ale si ho asi ani nepozrel :)
erik555
13.05.14,16:30
navyse sa to s kvalitou obrazu neda porovnat oproti Digi!
Darina1234
13.05.14,16:31
http://www.telekom.sk/osobne/chytry-balik/magio-televizia/kanaly-magio-sat/
pri objedavke trva dodanie sluzby do 3 tyzdnov, treba davat pozor pri ziadosti o odmontovanie a zrusenie digi, nestane sa vsak, zeby si bola bez televizie, tu mas aj sportove stanice, mozes si ich prezriet
erik555
13.05.14,16:35
urcite by som sa skor pozrel po poskytovatelovi, ktory ponuka viac HD stanic!
erik555
13.05.14,16:43
napr. za 15,50€ mesacne s mnozstvom HD stanic mas: http://www.skylink.sk/prehlad-balickov/kombi plus k tomu http://www.skylink.sk/prehlad-balickov/digital (z Digital idu vsetky stanice, cize ceske aj na Slovensku)
Filip Bielik
13.05.14,16:46
Magio aké také je super, ale spoločnosť, ktorá to ponúka je klamárska a zavádzajúca. Či už pridávanie položiek na faktúru o ktorých ani neviete, automatické aktivovanie služieb - ktoré sa objavujú na tej faktúre a treba ich manuálne deaktivovať, peniaze však nevrátia alebo mám už aj skúsenosť kde za známeho sfalšovali podpis a zaslali mu zmluvu poštou s falošným podpisom.
Darina1234
13.05.14,16:49
magio ma za 11,99 s DPH garancia ceny pocas 24 mesiacov s nahravacim magio boxom s pevnym HDD, bez pociatocnych zriadzovacich nakladov
erik555
13.05.14,16:51
s SD stanicami? :D Ako som dal link, tak aj na Skylinku je zriadenie zdarma z prechodu od konkurencie!
Darina1234
13.05.14,17:11
ano, ale vzdy je vsetko napisane v zmluve, ja ked objednavam magio pre zakaznika, uvediem vsetky skutocnost a doslova ziadam zakaznika, kedy si ma napr. deaktivovat cez infolinku benef. balicek, aby mu neprisla sluzba ktoru ma napr. na 3 mesiace zdarma, je to myslim si o tom na akeho cloveka natrafite, ano magio je jednym z najlepsich produktov , ktore slovaktelekom ponuka zakaznikom.
arizona
13.05.14,18:09
Daj si do vyhladavaca "Magio" , je tu dost obsiahla tema s vela skusenostami.

Ja som mala Magio- balicek aj netom zopar rokov. Box som mala 2x pokazeny-vzdy prisli a vymenili na pockanie zdarma.
Vypadky su uplne minimalne oproti sky linku. /mozno 3x za par rokov/

Ked som objednavala pred par rokmi, trvalo im to asi 3 mesiace,lebo sme nemali pevnu linku, museli kopat, mrzlo,bola vianocna akcia...

Tento mesiac /po prestahovani/ som objednavala znovu /hoci mam skylink/ , maju akciu za 21 eur balicek aj s netom, 50 programov v cene. Tanier a box je uz v cene, vsetko mi priniesol domov kurier o 3 dni.
erik555
14.05.14,05:28
ja za 4 roky som nemal ziadny vypadok na Skylinku...fakt, neviem o com sa tu pise...
arizona
14.05.14,05:35
ked je burka, tak obcas vypadava. Obcas je to asi "plosne, vo velkom", lebo na FB poradackej skupiene pisu ludia z roznych miest v rovnakom case o vypadku
arizona
14.05.14,05:45
erik555, pociataocne naklady na Sky link som mala aj ja dost vysoke. Tanier,konzola+prislusenstvo,kabelaz po celom dome,box ku kazdemu TV /ak chces kvalitnejsi tak jeden okolo 85 eur + karty ku kazdemu boxu cca 50-70 eur.../ + cena za pracu, prip.dopravu technikovi...
erik555
14.05.14,05:52
to je samozrejme, ze pri burkach moze vypadavat obraz :D ved satelity su na orbite :D Zalezi aj na tom, ako velku mas parabolu a ako citlivo je nastavena na maximalnu kvalitu. Takze to nie je o tom, ze samotny Skylink ma vypadky ;) Ako som uz pisal, tak je rozdiel sledovat SD kanal a HD kanal na HD televizoroch. Tak preto by som vyberal takeho poskytovatela, ktory ma v ponuke viac HD stanic!
Liptáčik
14.05.14,06:19
Ja mám tiež nie veľmi dobrú skúsenosť s Magiom. Po technickej stránke je Magio veľmi dobré - aspoň mne vyhovovalo. Čo mi však nevyhovovalo, bol kontakt s pracovníkmi a ich nedostatočnou informovanosťou. Koľkokrát som potrebovala niečo vybaviť, vždy som dostala inú odpoveď. Korunou bolo, keď som sa z Magia odhlasovala. Mali ma odpojiť 31. 5 2013, odpojili ma však už 30. 3. (sobota)Ďalšie dni boli Veľkonočné sviatky a my sme ostali pár dní bez signálu. Moje hodnotenie - nedostatky zo strany práce pracovníkov. Ale to je skôr systémový nedostatok, nie nedostatok konkrétnych pracovníkov.
erik555
14.05.14,07:13
ano, ale viazanost si tam nemala ziadnu! Kedykolvek si mohla zaplatit taky, ci onaky balicek! Ked si nezaplatila, tak ziadne pokuty, iba ti nesiel ten balik. Takze ked si nahodou vycestovala napr. na mesiac mimo domu, tak si nemusela mat ani zaplateny sat. a mesiac platby si usetrila :D A vsetok hardware, co si si kupila je tvoj a nie Magia! :D Takze tak!...a opakujem: dal som link, kde je teraz akcia z prechodu od konkurencie, cize pociatocne naklady ziadne, iba platba za balik! A o HD staniciach sa uz hadam nemusim bavit...
Kavalier Bruno
14.05.14,12:05
Ďakujem všetkým,ktorí radili a poradili.Mám o čom rozmýšľať.
Kavalier Bruno
14.05.14,12:07
Ako to je ,keď sa Ti niečo pokazí?Na Skylinku.Dík
erik555
14.05.14,12:14
co sa akoze ma pokazit? Mam svoj HW a ten sa mi este za 4 roky nepokazil :) ja som bez viazanosti. Teda som free :) Ak to chces cez tu akciu, kde ti ponukaju HW zo Skylinku zdarma, tak na to sa musis spytat ich. Takto to budes mat na viazanost (24 mes.), ale ty to asi neriesis.
Magenta Magenta
15.05.14,10:40
Magio máme od úplného začiatku, čo ho vypustili von. Problém nebol žiadny za tie roky. Box bol pokazený raz, opravil ho známy, ktorý skonštatoval, že je ľahko opraviteľný, takže myslím, že aj to je ďalšie +.
Mne osobne sa veľmi páčia funkcie Magia - Archív a najviac využívam nahrávanie. Teraz sme už na optike cez Chytrý balík a HD stanice sú naozaj super, perfektný obraz. Výpadky signálu niekedy boli, ale nebolo ich veľa, možno dva do roka a dodanie kompletu trvá asi dva dni. Takže ja len odporúčam.
nunenko
15.05.14,15:09
Kavalier Bruno (Včera 15:05) Ďakujem všetkým,ktorí radili a poradili.Mám o čom rozmýšľať



Doteraz si rozmýšľal:
Dať si Mágio, nedať si Mágio?
Dať si Magio,nedať si Magio? (http://www.porada.sk/t243598-dat-si-magio-nedat-si-magio.html#)
založ novú otázku: Dať si Skylink nedať si Skylink?
erik555
15.05.14,15:29
daj si pivo a mas pokoj...
Kavalier Bruno
15.05.14,17:05
Pozývam.