Attila Gál
13.05.14,18:04
lujza.j
13.05.14,16:26
ako je poriešený záručný servis?
buchač
13.05.14,16:27
Na stránke je pri niektorých vozidlách ( pozeral som Huyindai ) táto poznámka :


Popis
Výbava sa môže líšit od slovenských modelov.

Ide o to ( podľa mňa ) , že čo všetko je za tú cenu .
Hyundai som pozeral preto , lebo zať kupoval minulý rok .
Ibaže v cene mal výbavu jak sviňa , plus pneumatiky , plus poplatok za prihlásenie do evidencie ...

Je síce pravdou , že na vrchu stránky beží ten text :


Našim klientom ponúkame zľavy na nové automobily aj zo zahraničia priamo od dealerov za bezkonkurenčné ceny na trhu. Neváhajte využiť našu ponuku a ušetriť tak stovky eur proti katalógovým cenám.

Takže sa radšej informuj presne na podmienky a porovnaj s klasickým dealerom , že o čo vlastne ide ...
lujza.j
13.05.14,16:42
buchi akú má toto logiku táto akože autozlava....ja som kukala kaškaj...keby som išla do nissanu a zaplatím keš tak mám lepšiu cenu ako na tejto akože zlave?!
buchač
13.05.14,16:58
Ďalšie , čo ma zaráža , že na stránke nie sú obchodné podmienky .

Dodacia lehota je síce jedna vec , pravdepodobne sa ale BUDE vyžadovať aj nejaká záloha .

Čo v prípade , ak sa rozhodne kupec auto neprevziať ???

Považujem takúto kúpu za mačku vo vreci .....
lujza.j
13.05.14,17:32
ja som nekukala podmienky...pre mňa je to blbina aj bez toho...kúpim auto od niekoho xy značku...kam pôjdem na záručný servis na autoslava.sk...asi ťažko...ked je viac predajcov jednej značke a jednému zrušia autorizovaný predaj padá aj záručný servis tam..preberajú ho ostatný autorizovaný predajcovia aj ked auto kupovali u iného..nepoteší to týchto predajcov,ale tak to je...

možno je to len reklama!
buchač
13.05.14,17:51
Aj to mi napadlo ....;)