curly8012
13.05.14,19:41
dobry vecer,prosila by som o radu pri reklamacii mobilneho telefonu kupovaneho napausal.Po mesiaci pouzivania sa telefon pri pouzivani internetu zasekaval a nasledne restartoval na hlavnu obrazovku.1.rekl.vybavena vymenou zakladnej dosky(po oprave internet opat nesiel a naviac sa nedalo uz ani volat) 2.rekl.vykonana prehratim softwaru(internet -neustale restarty,to uz som aj ziadala vymenu za novy kus) 3:rekl.zase vymena zakladnej dosky( tam som chcela odstupit od zmluvy a vratit plnu sumu,ved predsa 5mes.stary mobil som mala v rukach asi dva mes. a MT stale splacam)-no a tu nastal problem-na predajni na prehovorili ze MT musia poslat na diagnostiku a vratia plnu sumu+novu zmluvu,este mi aj rezervovali inu znacku MT.Dnes mi prisla sms z o2 ze moje zariadenie sa vratilo z opravy,ale predsa ja som ich neziadala o opravu,bol ich nasledny postup k vrateniu penazi. prosim Vas o radu ako mam dalej postupovat ci mam reklamaciu prevziat alebo mam aj ine moznosti ja uz taku skladacku nechcem
arizona
13.05.14,18:18
a oznamila si predajcovi pisomne, ze odstupujes od zmluvy a ziadas vratit peniaze?
curly8012
14.05.14,04:17
Nie,odbili ma tym,ze oni majú svoje postupy,a musia to poslať na diagnostiku,síce pri tretej rekl.mi to potvrdili "ustne",že je to len formalita a už mi vrátia plnú sumu...a ono to teraz vyzerá ako keby som ho dávala znova opravovať...ako by mala prosím Vás znieť ta výpoveď?
curly8012
17.05.14,17:05
Ďakujem pekne za rady...