artika
14.05.14,10:22
Dobrý deň, neviem moja správa nie je typický inzerát, aj keď niečo hľadám, tak som to radšej dala sem. Bývam v BA a strašne by som si priala stretnúť nejakú fajn, skúsenú, asi aj staršiu účtovníčku, ktorá by ma trocha vedela doučovať v praxi. Viem, že je to trocha asi ošemetné pustiť dakoho neznámeho do dokladov, ale skôr by som možno uvítala takú formu, že by som si z netu trebárs stiahla nejaké bezplatné verzie programov, do ktorých by sme nahadzovali nejaké fiktívne doklady. Ide totiž o to, že si robím vysokú školu a teraz ideme z účtovníctva robiť nejakú záverečnú prácu a máme odporučené vytvoriť si nejakú fiktívnu firmu s čo najrozmanitejšími účtovnými dokladmi a operáciami, aby sme využili čo najviac účtovných operácií, nestarať sa či fiktívna firma ide do zisku, alebo straty, proste spracovať riadneho platiteľa DPH, mesačne aspoň cca 20 dokladov (je jedno či faktúry, pokladňa alebo tak), možno nejaký menši sklad, 1 - 2 mzdy a podobne. Potom z toho spraviť uzávierku a danové priznanie. V šanone to takto odovzdať.

Ak by mi s tým niekto vedel pomoct, bolo by to fajn. Viem sa prisposobit, nemusím používať ani vaše PC, mám notebook, ale fakt mám podmienku, aby to bola fakt skúsená a trpezlivá pani.

Ďakujem veľmi pekne. Prosím ak je možné ozvať na mi mailom artika345@gmail.com
Dakujem veľmi pekne