bystren
14.05.14,17:30
Je možné prerábať dom tak že firma to prerobý zo svojich penazí a ja im dám do zabezpeky byt a ked sa prestahujem tak sa predajom bytu preplatí.....
buchač
14.05.14,15:38
Možné je všetko , no nemyslíš si , že toto by si sa mal opýtať v danej firme ?

Lebo , pravdupovediac , aj by som sa čudoval , ak by firma na takýto biznis pristúpila ....

Nie , nemyslím tým nejaký odrb . Všetko v poriadku , čo sa dôvery týka .
No ide tu skôr o iné ...
Čo keď sa byt nepredá rýchlo .
Čo keď sa byt nebude dat predať za cenu zábezpeky = prerábky bytu ....
...atď ...
bystren
14.05.14,15:49
Ano maš pravdu ale moj byt je v 10 ročnej bytovke na dobrom mieste ..............
Xanti
14.05.14,15:51
Predaj byt, s kupujúcim sa dohodni, že ostaneš tam bývať napr. pol roka po predaji, a budeš mať peniaze na prerábku domu aby si sa mal kam nasťahovať. Možnosti sú len treba hľadať to čo vyhovuje.

Ja na mieste tej firmy do toho nejdem, firmy nemajú peniaze, materiál čosi stojí, výplaty pracovníkov tiež. A pol roka úverovať niekoho bez odplatne nebude nikto. Firma by sa dostala veľmi rýchlo do platobnej neschopnosti, ak by šlo o menšiu firmu a aj veľká firma by mala ťažkosti.
bystren
14.05.14,15:55
Dakujem aj to je riešenie lebo mám menšie deti a proste nechcem sa stahovat hladat prenájom potom čakať na prerábku domu a zase sa stahovať....
Xanti
14.05.14,15:56
Veľa ľudí to robí takto, len sa treba s kupujúcim dohodnúť. Spraviť nájomnú zmluvu a ideš.
pavol54
14.05.14,17:51
alebo si zobrať úver z banky a ako zábezpeku dať byt čo je jednoduchšie.alebo PSS a dostaneš kešovku 80% do dvoch rokov zúčtuješ výdavky