primi
15.05.14,08:17
Dobry den, prosim o radu ako mozem postupovat v pripade, ze mi spolocnost PROTETIKA, a.s. nedodala objednanu individualne vyrobenu ortopedicku obuv pre syna. Poukaz aj doplatok som uz vopred uhradila, maju to takto v podmienkach.
Problem je v tom, ze to mali dodat do 5 tyzdnov. Plynie 9 ty tyzden, urgovala som to telefonicky cez meracieho technika, ten mi nedal ziadne info preco to meska ani kedy a ci to vobec bude. Synovi rastie noha, nehovoriac o tom, ze som mu dala vyrabat plnu topanku a o chvilu bude leto, takze ju asi velmi nevyuzijeme...
Chcem spat poukaz aj doplatok. Aky je postup? Reklamacia? Staznost na SOI ci dohlad nad zdravotnickou starostlivostou? Doklad mam len blocek o zaplateni poukaz plus doplatok. Dakujem pekne.
Chobot
15.05.14,06:49
S Protetikou je to večný problém. Teda problém je v tom, že pre nich väčšinou robia rôzni zazmluvnení živnostníci. Aj my sme mali objednané topánky pre dcéru na preukaz a trvalo to skoro 2 mesiace, aj to po telefonických urgenciách priamo u toho živnostníka.

Neviem, či je možné zobrať späť preukaz, už si počkaj, snáď to už urobia.
Chobot
15.05.14,07:52
Načo zadávať tovnakú otázku 2 krát????
primi
15.05.14,08:10
Lebo som ju sla presunut do rubriky pravo, nestihla som...
Chobot
15.05.14,08:21
OK, druhú tému som ti vymazal, nech nezavadzia.
JAJA11
15.05.14,08:31
manžel rovnako čakáva na obuv od Protetiky dlho.... je to u nich bežné..... ale jemu už nerastie noha.....
ak vám dodajú topánky a budú malé, potom by som ich reklamovala......
Peggynka
15.05.14,08:38
Ja by som sa obrátila na ústredie;tlf.. alebo mailom:
http://www.protetika.sk/sk/sidlo-spolocnosti/
My máme s nimi dobré skúsenosti,ale je pravdou,že mame ešte nikdy nesľúbili topánky do 5-tich týždňov (8-10).Teraz sme boli objednávať zimné topánky.No u detí je to iné...noha rastie.
primi
15.05.14,08:40
Na ustredie som sa uz obratila so ziadostou o pomoc, ziadna odozva....