bnorika
16.05.14,07:26
Teraz v TVshope je akcia na Dormeo anatomický vankúš (2 ks za 19,90 Eur)!
Chcem sa Vás opýtať, či niekto z Vás už má a aké má skúsenosti?
Ďakujem za odpovede
ivka70
16.05.14,05:31
arizona
16.05.14,06:01
Ak si doposial anatomicky vankus nemala, tak odporucam ist radsej osobne do predajne, ci lekarne, dat si ukazat viacere a hmatom vyskusat, co ti najviac vyhovuje.
Lebo anat.vankuse sa vyrabaju v roznej "tvrdosti", takze nevieme, aky vankus hladas a kvoli comu ho chces vyuzivat.

Ortop. vanusov je viacero druhov,vyrabane su v roznych variaciach,v roznej tvrdosti, a pod.Ja mam doma 4 ,ale Dormeo je pre mna strasne makky...

Na trhu su aj vakuse v roznych cen. relaciach. Nikde nie je napisane, ze ten najdrahsi je nalepsi,ale neoplati sa kupovat co najlacnejsi,lebo to su zvacsa iba imitacie z nekvalitnych materialov,ktore nesplnaju svoj ucel.

Takze kup radsej osobne v specializovanej predajni, kde ti vedia aj poradit a kde si mozes "ohmatat" a vyskusat.
Ing. Ľubomír Janoška
16.05.14,06:06
Skúsenosti sú veľmi subjektívne. Mne osobne matrac dormeo vyhovuje najviac zo všetkého, čo som doteraz skúšal, manželke nevyhovuje vôbec. S vankúšmi to môže byť podobné.
lujza.j
16.05.14,07:30
Jáj,ale v špeci predajni nebudu dva za 19,90e:D...veci z tv šopu:eek:pomoc...
arizona
16.05.14,08:09
lui, ja pouzivam tieto vanuse uz dlhe roky. Mala som aj drahsie, znackovejsie...ale moj naoblubenejsi bol kupeny v dedinskej Jednote , v akcii asi za 200 sk :-D . Vyrobcom bola nejaka ceska firma, skoda, ze som zabudla jej nazov /pamatam, ze som pozerala vtedy aj ich web stranku/ ,lebo by som si ho urcite objednala znovu.Zo skusenosti viem, ze aj tie najznackovejsie sa casom vylezia,takze treba obmienat.
lujza.j
16.05.14,08:23
Ja som mala jeden normalne zo zdrav.potrieb ten zdedil moj chlap a teraz uz nejaky rok z tej peny...nemyslim,ze je znackovy....nepoznam vyrobky dormeo..odradza ma ten predaj v tv...keby trebalo matrac...tak zase segum...inak spava sa na tom vacsom hrbe toho vankusa....keby niekto:)