liluka
16.05.14,11:38
Vratenie vymazanej otazky

Text Changes
-
Pri prelepovaní známky pri kúpe nového auta, sa mi poškodil holografický prvok. Pomocou utierkysom známku prrilepovala na sklo a on sa doslova skoro zmazal. Ak máte niekto skusenoť,či je platná takáto známka aj kontrolným kuponon. Dajte vedieť. Alebo musím kúpiŤ novú?
maped
16.05.14,09:49
...spýtala by som sa priamo na dopravnej resp. diaľničnej polícii, či je to akceptovateľné a budeš mať istotu. Môže Ti niekto povedať že áno, no polícia sa bude na to pozerať inak.
buchač
16.05.14,10:02
Výmena diaľničných nálepiek

Formulár žiadosti o výmenu diaľničnej nálepky nájdete tu: žiadosť o výmenu nálepky.

Výmena diaľničných nálepiek sa uskutočňuje denne v čase od 8.30 - 14.00 hod. (v prípade potreby je možné dohodnúť si iný termín). Diaľničné nálepky sa vymieňajú osobne na vysunutom pracovisku NDS v Bratislave, na adrese Národná diaľničná spoločnosť, a.s., Polianky 19, 841 01 Bratislava (areál Dekra STK) alebo nami požadované doklady môžete zaslať poštou na adresu Národná diaľničná spoločnosť, a.s., Mlynské Nivy 45, 821 09 Bratislava. Pri osobnej výmene je potrebné dopredu sa objednať, a to buď telefonicky alebo e-mailom.

http://www.dialnicnenalepky.sk/vymena-nalepiek
jslancik
16.05.14,10:03
zas sa dozviem niečo nové... Prečo by mala byť diaľničná známka prenosná z auta na auto? A ako riešiš evidenčné číslo napísané na kontrolnom kupóne? Pravdepodobne nemáš rovnaké EČ ako na predošlom aute.
buchač
16.05.14,10:06
Aha ...fakt .

EČV je neprenosné ...to je už iná káva .

Takže kúpa novej nálepky .
ivka70
16.05.14,11:08
Riesitelne musi byt aj to,
prenos zo skla na sklo prirozbitom prednom skle na tom istom aute a aj prenos z toho isteho auta z jednych na druhe evidencne cisla - napr. pri kradezi evidencnych cisel ....
jslancik
16.05.14,11:11
ale nie pri kúpe nového auta. To by inak vyzeralo...
Rozbité čelné sklo snáď rieši odkaz, čo dal buchač. Pri krádeži EČ je o tom policajný záznam, ktorým to môže byť podmienené.
ivka70
16.05.14,11:22
pri kupe noveho auta urcite nie :)
jslancik
16.05.14,11:26
a päťstovku si ešte neskúšala kopírovať? :) tiež sa spýtaš, že máš asi zlú kopírku, keď nevie skopírovať všetky ochranné prvky :)
bodliak
16.05.14,11:50
A nálepku STK a EK si neprelepíš na nové auto ?
liluka
16.05.14,13:04
nie je. Ja to dobre viem. Ale všeličo sa nesmie a robí sa. Ty si ešte v živote neurobil nič, čo sa nesmie? A prečo by som nemala vzužiť to za čo som zaplatila.
liluka
16.05.14,13:06
Ale ja som ešte nemala vzplneneé EĆV.
jslancik
16.05.14,13:07
dievča, nie je mi jasné, akú situáciu riešime. Lebo z tvojho nie úplne jednoznačného vyjadrenia sme väčšinou pochopili, že si "prelepovala" známku - teda zo starého na nové auto. Ale možné je, že si myslela prelepovanie NOVEJ známky z pôvodného miesta na fólii na okno nového auta. To by bol samozrejme obrovský rozdiel. Potom by boli naše srandičky neopodstatnené.
jslancik
16.05.14,13:17
vráť to láskavo naspäť, vymazávanie tu nemáme radi, a nemá zmysel (admin to vráti naspäť)
liluka
16.05.14,13:21
nech vráti. Vaše pichlavé reči si nechajte pre seba. Ja som chcela poradiť a nie provokovať. Ja som neni žiadny šmelinár ani podvodník. Tak si tie reči nechajte!
jslancik
16.05.14,13:23
normalne som sa ti svojím spôsobom ospravedlnil, ak sme ťa nesprávne pochopili. Ale ak sme ťa pochopili správne, tak žiadne ospravedlnenie neplatí. A rozčuľovať by si sa nemala.
liluka
16.05.14,13:41
Ano , čo tu vlastne riešime Či by to bolo tak alebo tak,ten hologram má byt stáli , lebo po pretretí handričkou takmer sa zotrel. Takže známka sa znehodnotila.
avalik
16.05.14,18:42
a ta utierka ti bola na co pri lepeni nalepky?
liluka
17.05.14,04:41
bolo vlhké sklo, a bolo ho trba utrieť
bodliak
19.05.14,06:12
No tak si si ich mala tiež preložiť zo starého auta...
Edge
22.06.14,18:45
samozrejme prenos dialnicnej znamky pri vymene celneho skla je povoleny.Robia to standartne na miestach kde menia celne skla.Sam som tuto moznost vyuzil
Edge
22.06.14,18:47
znamka bez hologramu je samozrejme neplatna.Tak isto je nelegalny prenos dialnicnej znamky z jedneho auta na druhe.