baletkalenka
16.05.14,12:30
Koľko času majú policajti na písomné vyjadrenie toho, čo odo mňa po dvoch rokoch zadržania VP chcú? Zdravotnú spôsobilosť, psychotesty ( napriek tomu že som nedostala žiadne rozhodnutie a nie som ani nechcem byť vodič z povolania ,som urobila,zaplatila 100eur. dokonca aj psychiatriské vyyjadrenie k závislosti- negastívne samozrejme-.) Niečo som počula o doškolováku v autoškole a jazde s policajtom. Tú autoškolu si údajne mám vybaviť- Chcem to na papieri. 1/v zápisnici je že sa mám podrobiť skúškam- a to je všetko2/Osobne mi povedali úplne iné a boli agresívni-3/písomne som nedostala žiadne Rozhodnutie o zadržaqní VP4/Bola som obvinená neprávom žiadna nehoda totiž nebola- bola to jlen schválnosť-asi - inak si to neviem vysvetliť
draik
16.05.14,13:59
Odporúčam naštudovať si príslušný zákon, konkrétne 8/2009 Z.z. o cestnej premávke. Hlavne preto, že by ste ho mali ovládať pri preskúšaní, ktoré Vás čaká...okrem toho sa v ňom dozviete, čo všetko musíte absolvovať, aby ste sa dostali k VP.
buchač
16.05.14,14:28
končí mi za mesiac zadržanie VP ( necelý) Rozhodnutie nemám- iba skopírovanú zápisnicu. Nehodu som nespôsobila žiadnu- ale dozvedela som sa to až od poisťovne.
dostanem odpoved na aku dobu mi zadrzali vodicak
Dnes 13:30
Pochváliť baletkalenka
Koľko času majú policajti na písomné vyjadrenie toho, čo odo mňa po dvoch rokoch zadržania VP chcú? Ak to nenapíše advokát tak mi nemusia odpovedať - alebo ako to je???



baletkalenka (Dnes 13:27) Musíš mať predsa rozhodnutie zo súdu a tam to je. A keďže je to trestný čin, pod tým číslom si to môžeš vyzistiť na príslušnom súde, ktorý Ti podmienku dal. Podmienka sa týka najmä jazdy ale aj toho či vedieš slušný život a či neurobíš za tých 12 mesiacov nič proti zákonné. Odkaz arizone: Rezešová uabila ľudí, iní známi ľudia boli načapaní pod vplyvom a dávno majú vodičáky späť. Môže sa to stať každému.
V súvislosti s oboma príspevkami a pochváliť ???
Nehrozí !!!
Skôr niečo iné ......
...a ozaj , čo vlastne chceš Ty od Porady ???
avalik
16.05.14,14:52
Policajti po tebe nič nechcú, ty chceš vrátiť VP - mala si čas 2 roky na študovanie zákona - je to tam všetko uvedené

http://www.zakonypreludi.sk/zz/2009-8
baletkalenka
17.05.14,06:36
Už nič, keď sa tu vyjadruju samí blbci! V zápisnici je uvedené- po dvoch rokoch skuška odbornej sosobilosti a Ty amko vieš že som tam bola osobne???!!!!Ak nemám niečo písomne tak to nemám! a hotovo. Slovo a papier bez vyjadrenia do ruky mi nestačí.
buchač
18.05.14,08:11
Sorry ...ale spomínaš , že máš aj psychiatrické vyšetrenie s ( samozrejme ) negatívnym výsledkom .

To vyšetrenie by som doporučoval zopakovať u iného - nezávislého psychiatra ...;)
baletkalenka
18.05.14,08:46
Myslím že Ty nemáš čo na porade robiť.! A úplne ako ič iné nemáš čo na práci iba vypisovať na net!
Psychiatra by som doporučila Tebe a úplne Ťa vylúčiť z porady.
willma
18.05.14,08:51
Ak si nehodu nespôsobila a si presvedčená, že sa PZ po Tebe vozí - tak čo si do čerta robila dva roky?? Prečo si to neriešila hneď na inšpekcii MV??? Ja keby som bola obvinená neprávom tak nesklopím opätky a nezasalutujem. A mimochodom, keď dokážeš byť hustá na Porade ....
buchač
18.05.14,08:53
CITUJEM
baletkalenka (Včera 09:36) Už nič, keď sa tu vyjadruju samí blbci!

willma ...aj Ty ??? ;) :D :D :D
baletkalenka
18.05.14,08:59
Nie som hustá. Vozia sa po mne totiž už 14 rokov, odkedy som na tej inšpekcii aj naozaj niekoľkokrát bola. Takže mi bolo súkromne oznámené že ak robím "zle " ja im nedočkám sa od nich slušnosti. Iba tento rok vo februári som sa doxvedela pri zmene poisťovne že nehoda nebola žiadna- bezškodový priebeh 5 rokov. Takže toto je tiež trocha od veci. Skús ísť 1 raz keď nemáš dúkaz použiteľný nasúde na inšpekciu a uvidíš čo tam bude. Pohrozia ti krivým obvinením! A nakoniec sa Ti stane to, čo mne
willma
18.05.14,09:03
hmmm, možno :)
baletkalenka
18.05.14,15:00
Ďakujem študovala som len neviem ako dokázať že som bola obvinená neprávom v novelizácii zákona sa to píše
arizona
18.05.14,15:55
chudiatenko :-( daj ich na sud, hnusoby !!!...ako si to dovolili, ze ta 14 rokov sekiruju a beru ti bez priciny vodicaky?
baletkalenka
18.05.14,16:01
sorry ale toto naozaj nepotrebujem.Nemas co robit?