Zuzka Bérešová
16.05.14,20:35
ivka70
16.05.14,18:46
a co na to lekar?
Zuzka Bérešová
16.05.14,18:47
nič mi nepovedal, dal mi iba lieky..
buchač
17.05.14,07:59
[QUOTE]prirodnamedicina

samozrejme, ze sa da vyliecit. mozno skusenost tejto zeny vas moze inspirovat, popripade sa mozete ozvat na [......
...a kua ...:eek:

Dokonca SAMOZREJME , že sa dá vyliečiť ...:confused:
Nemalo by odpoveď znieť radšej niečo v inom význame , hlavne bez toho " samozrejme "...???

Zaslúžil by si si iný kontakt . Najlepší by bol osobný ...s bejzbolovou pálkou
1. po hlave , aby si nekríval ...
2. po kolenách , aby si to nerozchodil a uvedomil si tie hlúposti , čo píšeš ...
Mila123
17.05.14,07:59
predpokladám, že nie si ešte dospelá, rieš túto záležitosť s rodičmi alekármi, nie šarlatánmi.......
inak riešiš chrupku, nie chrupavku
korela
17.05.14,20:30
Bolo by vhodné zájsť rovno za športovým lekárom, majú väčšie skúsenosti s týmito dg. Keď sa budeš živiť pohybom.

Máme chlapca v rodine, od piatich sa venoval hokeju, na strednej koleno, robí síce telovýchovu, ale už iný vrcholový šport. Aspoň tak.
korela
17.05.14,20:34
korela
17.05.14,20:49
Nuž, tak teraz po vzhliadnutí celého videa jednoducho musím dať plus k tomuto príspevku, pretože ako som pred chvíľou písala horný príspevok o očiste, ten sa dial iba stravou a to surovou stravou a šťavami. Donkonca iba zeleninou.
Ak ešte toto bude niekto chápať ako moje vytváranie reklamy, tak je na omyle, ja sa snažím čisto iba o osvetu, že dg sa dajú liečiť i inak ako chémiou a liekmi. Treba dostať organizmus do rovnováhy a zbaviť ho zbytočností.
korela
17.05.14,20:51
Inak si pomyslím, že vy, ľudia, chcete byť vedome chorí, ak nepripúštate klady týchto čisto prírodných liečebných metód.
korela
18.05.14,01:09
Bolo tu video, neviem kto ho zlikvidoval.
A zmizla aj moja reakcia na neho. Ja som ju sama nezmazala.
Tak zatiaľ iba toľko, že o živej strave je známe, že má uzdravujúce účinky veľmi dlho. Mám vyskúšané aj sama na sebe. Netuším prečo niektorí ľudia bránia šíreniu tejto informácie, keď určite je dostatok týchto titulov v kníhkupectvách. Ja sa snažím robiť iba osvetu. Ale zrejme každý neveriaci Tomáš uverí až po svojej vlastnej skúsenosti. To nie je iba dočasný boom z radu noviniek.
korela
18.05.14,01:14
Proti bolesti? Alebo na výživu chrupavky (chrupky)? Rehabilitácie? Ak si chceš splniť životný sen, nájdi si dobrého lekára, aby si o neho cudzím zavinením neprišla.
kopretinka
18.05.14,05:27
vlož to znova
DanielaSL
18.05.14,06:21
čo je to živá strava?
DanielaSL
18.05.14,06:22
Tiež odporúčam konzultáciu a hlavne u dobrých odborníkov, čo liečia športovcov. Dvoch takých poznám.
korela
18.05.14,09:53
to kopretinka: nebolo to moje vložené video, ale som na neho reagovala, preto sa pýtam, kde je moja reakcia naň, snáď je to logické, keď sa pýtam kto mi ho zmazal bez môjho vedomia
.
to DanielaSL: treba vysvetliť aký je rozdiel medzi živým človekom a mŕtvym? stačí hodiť červíka do vriacej vody, môžeš robiť pokusy, ak sa musíš na to spýtať otázkou. stačí hodiť do googla - Približný počet výsledkov: 37 100 (0,29 sekúnd