Sharon
07.04.06,10:58
Dobrý deň,
viete mi niekto poradiť, ako má vyzerať menný zoznam zamestnancov - príloha k vyplnenému tlačivu ELDP. Môže to byť na hlavičkovom papieri firmy, alebo na čistom liste. Ako tam napísať rodné číslo - s lomítkom, alebo bez, lebo na ELDP musí byť bez lomítka. Ďakujem.
Alllena
07.04.06,09:17
Dobrý deň,
viete mi niekto poradiť, ako má vyzerať menný zoznam zamestnancov - príloha k vyplnenému tlačivu ELDP. Môže to byť na hlavičkovom papieri firmy, alebo na čistom liste. Ako tam napísať rodné číslo - s lomítkom, alebo bez, lebo na ELDP musí byť bez lomítka. Ďakujem.

pozri tému čo všetko da SP je tam na strane 2 pripnuté metodické usmernenie máš tam všetko pekne vysvetlené
Tweety
07.04.06,10:14
Dobrý deň,
viete mi niekto poradiť, ako má vyzerať menný zoznam zamestnancov - príloha k vyplnenému tlačivu ELDP. Môže to byť na hlavičkovom papieri firmy, alebo na čistom liste. Ako tam napísať rodné číslo - s lomítkom, alebo bez, lebo na ELDP musí byť bez lomítka. Ďakujem. Voľba formy listu je na Tebe, hlavne aby tam boli potrebné údaje. Teda abecedný zoznam zamestanancov, za ktorých ELDP pripájaš, r.č. s lomítkom, iba na EL bez. Doba zamestnania .Hore v záhlaví je potrebné uviesť VS pre poisťovňu.
Airamz
07.04.06,10:17
V tlačivách/dokumentoch je pripojený sprievodný list, s ktorým sa odovzdávajú ELDP na Sociálnu poisťovňu.
m.hladka
07.04.06,10:30
Pokusim sa poslať vzor.