eri ka
20.05.14,16:20
Ahojte, máte tu niekto akúkoľvek skúsenosť s týmto ochorením? Mamičke zistili žlčníkové kamene (USG vyšetrením - ostatné orgány boli v poriadku), následne bola na laparoskopickej operácii žlčníka...po operácii cca 2-3 týždne prišli výsledky z histológie, bohužiaľ sú pozitívne, mamičke našli v stene žlčníka rakovinové ostrovčeky, ktoré však neprerastajú stenu žlčníka....onkológ sa musí pozrieť na výsledky z histológie a ten nám povie, čo bude ďalej....Je nejaká reálna šanca na uzdravenie? Napríklad viem, že žlčník je spojený s pečeňou a pankreasom - a pokiaľ bol poškodený žlčník, čo ak to zasiahlo aj ostatné orgány?
Ďakujem za odpoveď.
avalik
20.05.14,14:26
eri ka
20.05.14,14:33
ďakujem, toto už mám prečítané, hľadám odpoveď skôr na to, že až z histológie sa zistili zlé výsledky...mamina nemala žiadne ťažkosti - žlčníkový záchvat, vracanie, teplotu, zimnicu......len jej po mastnom jedle zle trávilo a nevedelo sa jej "odgrgnúť", tak sme išli na USG s tým, že to bude asi žalúdok...nakoniec to bol žlčník
buchač
20.05.14,15:19
Máš prečítané ???

Tak potom budeš/te musieť len čakať na všetky základné vyšetrenia a výsledky .
eri ka
20.05.14,15:51
ano prečítané - niekto mi tu poslal odkaz na diskusiu o rakovine žlčníka...viete mi povedať aké sú základné vyšetrenia? CT, MR?