luciaschurdakova
22.05.14,09:48
PZ uzavreta so zamestnancom od 14.5.2012 do 30.9.2012, predlzenie do 31.12.2013 a druhykrat do 13.5.2014,
sme povinny tuto zmluvu predlzit uz na dobu neurcitu ?
dakujem
avalik
22.05.14,07:56
zamestnanec dalej pracuje aj po 13.5.2014?
luciaschurdakova
22.05.14,07:58
ano, prejednaval to so zamestnavatelom, ten mu este predlzil do konca roka, ale myslim si ze je to nespravne ze to ma byt na dobu neurcitu
avalik
22.05.14,08:05
§ 71
Skončenie pracovného pomeru dohodnutého na určitú dobu

(1) Pracovný pomer uzatvorený na určitú dobu sa skončí uplynutím tejto doby.

(2) Ak zamestnanec pokračuje po uplynutí dohodnutej doby s vedomím zamestnávateľa ďalej vo výkone práce, platí, že sa tento pracovný pomer zmenil na pracovný pomer uzatvorený na neurčitý čas, ak sa zamestnávateľ nedohodne so zamestnancom inak.

§ 48
Pracovný pomer na určitú dobu

(1) Pracovný pomer je dohodnutý na neurčitý čas, ak nebola v pracovnej zmluve výslovne určená doba jeho trvania alebo ak v pracovnej zmluve alebo pri jej zmene neboli splnené zákonné podmienky na uzatvorenie pracovného pomeru na určitú dobu. Pracovný pomer je uzatvorený na neurčitý čas aj vtedy, ak pracovný pomer na určitú dobu nebol dohodnutý písomne.

(2) Pracovný pomer na určitú dobu možno dohodnúť najdlhšie na dva roky. Pracovný pomer na určitú dobu možno predĺžiť alebo opätovne dohodnúť v rámci dvoch rokov najviac dvakrát.
luciaschurdakova
22.05.14,08:09
ano toto som si nastudovala , len som si to chcela overit ci mal s nim zamestnavatel pri prejednavani ohladom predlzenia PZ, urobit predlzenie na neurcito