Zuzandela
22.05.14,19:11
Chcela by som sa tiež spýtať k tejto téme,mám peniaze na tomto peňažnom eurovom fonde VUB a neviem,či je možné dostať peniaze naspäť,či je potrebné fond zrušiť,alebo to ide poprípade ľahšie aj z už vyššie spomínaným presunutím na bežny účet.Kolko to trvá a čo je k tomu všetko treba?Je to dosť súrne a budem vďačná za akúkolvek odpoveď a pomoc od Vás všetkých.Ďakujem.
Chobot
24.05.14,21:38
Nemyslím si, že by tu bol nejaký zamestnanec VUB. Čo ti bráni tomu, aby si si zavolala do VUB? Tam ti najlepšie poradia.

Prečo si myslíš, že tu ti poradíme lepšie, ako samotná VUB?
Zuzandela
25.05.14,07:00
Pretože si myslím,že o tomto je Porada,o tom keď niekto potrebuje radu,alebo prečítať skúsenosti od druhých a dozvedieť sa tak viac a presnejšie,ako by mu bolo povedane v banke...preto.
misoft
25.05.14,11:24
No hádam si nemyslíš, že tu chodia všetci predstavitelia bánk, štátnych úradov, mocenských orgánov, aby tu radili....
Porada je od slova "poradiť" - takže tu radíme len do toho rozsahu, pokiaľ to vieme (z vl. skúsenosti, internet, zbierka zákonov). Ale odborné rady ku konkrétnemu problému ti dajú pri zdroji. My to totiž nemáme doma stiahnuté všetky podmienky a nariadenia, ktoré existujú.....

A ešte niečo - ak by sme ti "náhodou" poradili chybne - pretože fakt nevieme všetko - tvoja prvá reakcia by bola - ste zlí, lebo ste zle poradili...
Zuzandela
25.05.14,12:17
Nemyslím si,že by ste mi dáko zle poradili a ani nemienim niekoho označovať kôli tomu za zlého...len hľadám človeka/ľudí,čo s tým majú akú takú skúsenosť a áno,ak môžu,nech poradia.