Vladisla
24.05.14,15:35
Pozorne sledujem veci na porade o invalidnom dochodku.Mozem povedat ze vsade na Slovensku je to rovnake-krivdy sa najdu vsade .Posudkovy lekar to ma asi predpisane /stanove-prikazane/ze neprijimat dalsich na invalidne dochodky,statistika je alarmujuca,kolko nas je dokopy na celom Slovensku.V state je nas ovela viacej ludi ktory su zo zdravim nie dobre,stat to nevladze platit a preto je to tak ako je to v skutocnosti.Darmo mas diagnozu celu zlu podla coho si invalid,nedaju ta tam,ak sa ti nepaci mozeses sa odvolat a basta.Niektory PSL cakaju na peniaze,ale ten chudak ktory nema zamestnanie kvoli zdravotnym problemom-skade ma dat a preco by mal davat ked je chory???U nas je to tak,chudobny a slabi su pod ciarou.Preto tento clanok lebo ja mam problemy so zdravim.Mal som zamestnanie ale ho uz nemam kvoli zdraviu.Musel som podnikat a nejake peniaze zarobit ale aj toto zakazala prevadzkovat PS lekarka/inac velmi prijemna,usmievava intel./ale len na koniec vysvitlo ze je to pretvarka.Dostal som 20% znizenie.Cize nemozem vykonavat SZCO ale mozem ist na urad prace na preskolenie,popritom som drzitel ZTP preukazu a som uz v 55-om roku zivota.Mam odrobenych 39 rokov a keby som isiel na urad prace kvoli zdraviu tak nedostanem ziadne peniaze od statu."SZCO ma platit okrem povinnych odvodov aj nezamestnanecke aby mal nejaky prijem pri nezamestnanosti.Tento prispevok som napisal kvoli zneuzivaniu svojich pravomoci ako posudkovy lekar na velmi dobrom platenom mieste.Samozrejme cest vynimkam.
erik555
24.05.14,14:11
neboj sa...prebieha tu Genocida ;) "c) úmyselné uvedenie ktorejkoľvek národnej, rasovej, etnickej, alebo náboženskej skupiny do takých ekonomckých a sociálnych životných podmienok, ktoré vedú k jej čiastočnému, alebo úplnému fyzickému zničeniu" ....To mas tak, ze je vidiet, ako je pre stat tazobou nezamestnany, invalidi a taktiez riadny dochodcovia. Stat by najradsej chcel, aby tito ludia nezili a o to sa znizi deficit v rozpocte. Ved je potrebne plnit zavazky voci EU pod 3%ta. :D Hlavne, ze politici, statni uradnici si nadeluju vyborne platy a este k tomu vyborne odmeny! A to vsetko zo statneho rozpoctu! Milujem toto otrokarske Slovensko :D
evuš
24.05.14,14:28
Erik555 to nebolo moc fér voči zadávateľovi ;)
erik555
24.05.14,14:37
Erik555 to nebolo moc fér voči zadávateľovi ;)
V com? Mozno si to zle pochopila. Mam k nemu empatiu a potreboval som napisat to, co som napisal k tomuto statu, ktory je clenom Europskej unii! Potom mam tiez svoj nazor na EU!
arizona
24.05.14,18:53