katedrála
24.05.14,19:59
chcem poprosiť kto absolvoval takýto zákrok,odstránenie prebytočnej kože ponad viečka v Žiline, v Dermapoite príp.inde,ako ste boli spokojný?
korela
24.05.14,18:07
To máš iba na jednom viečku výrazné, ale na oboch rovnako? Pretože by možno nebol nutný operačný zákrok.
terezamaria
24.05.14,18:33
K tomuto zákroku sa robí špeciálne očné vyšetrenie, ktoré ukáže, či to je treba odstrániť pre pohodlné vnímanie očami a potom, keď zistia, že to prekáža vo videní - musí to byť nejaké percento, ho robia zdarma. Priateľka bola na tomto vyšetrení v Trenčíne, poslali to na popis do Bratislavy, ale chýbali jej 3 %-á, aby to mala zdarma. Neterke to robili v Bratislave.
lujza.j
24.05.14,18:40
katedrála
25.05.14,03:27
mám to na oboch,medzi tými zhybmi mi to občas sčervenie,koža je citlivejšia,obávam sa toho aký dlhodobý je to efekt keďže mám 40r.,
korela
25.05.14,04:14
keď si uviedla v nadpise, že nad viečkom, myslela som si, že iba nad jednom oku. ak na oboch, tak nič.
mne padalo pár rokov pravé obočie, prekážalo mi to, až som náhodou začala chodiť na TČM, kde mi o.i. robil aj akupunktúru. až po hodnom čase som si všimla, už sa tak nesledujem :-), že mám pobočie zasa na mieste. tiež som si neskoro uvedomila, že mi robil aj dráhu žlčníka, a tým mi nadvihol to pravé obočie. hoci som nemala nikdy žlčníkový záchvat, ani ma nebolí, ale po 53-55 sa mi urobili dva kamene, dovtedy nič. už teraz viem, že keď som išla s dcérou k nemu pred pár rokmi, čakali sme na neho, ako vyšiel von, pozrel na mňa a že - máte žlčník, začnite chodiť ku mne aj vy. takže títo ľudia vedia z tváre asi vyčítať všetky dg.
o Studénkovej sa hovorilo, že mala porušený nerv na viečku, tak preto som sa ozvala, že možno by niekomu stačilo pár sedení na akupunktúre a bez rizika. zatiaľ mi to drží cca 4 roky. a to mám podstatne viac ako vy.
podľa mojich skúseností pokožka sa dokáže pozbierať hlavne spôsobom, vklepať si olej (nie hocijaký) do mokrej pokožky. na to som prišla náhodou, pri novom oleji, ráno dcéra vonku na dennom svetle - čo ťa v noci vygumovalo? asi tak. ten rozdiel bol nenormálny. ja sa krémom vyhýbam.