viasap
25.05.14,07:43
Máte niekto skúsenosti s takýmto typom zájazdu?:
http://www.viatour.sk/wp-content/uploads/2014/05/Sobota-pri-mori.pdf
Boli ste, dá sa to zvládnuť s 5-ročným dieťaťom?
lujza.j
25.05.14,06:02
no neviem čo budete s výletu mať ..."spanie" v autobuse....ako budete asi vládať fungovať cez den pri mori a potom zase "spanie" v autobuse.....ja určite nie...
a ešte aby sa nestalo pri našej organizácii...že to zle vyrátajú a späť nebudete mať miesto.....

ešte by som....ako je na tom táto cestovka...ked ponúka takýto "výlet"... pred tuším 2r som išla do tućepi cvičiť cez cestovku autobusom:eek:...cestou tam nás bolo v autobuse 13kusov.!!...autobus fakt top....čiže som sa v poho cez 4 sedadlá vyspala.....tiež mohli urobiť takýto brutálny výlet?!
cestou späť horor teda pre mňa po celom pobreží sme zbierali turistov a na dialnicu sme konečne vybehli pri Zadare....
Barticek
25.05.14,06:08
Možno keby ste boli pri mori 2 dni inak je to o držku, ja by som nešiel
lujza.j
25.05.14,06:12
cestovke ide o to, že "na pažravca" aj posledné miesta predať to, že tam bude niekto vyplutý celý deň...to im nevadí....
kopretinka
25.05.14,06:25
to je snáď zlý vtip,tá ponuka.....
jelalim
25.05.14,06:27
Ja si mylim, ze zo vsetkych bude na tom najlepsie 5 rocne dieta. 5 rocne dieta sa vyspi v autobuse asi najlepsie :) Dospeli budu radi ked zaspia tak na 4 hodiny dokopy na celu noc. Ak nieco v autobude pospis, v hodode mozes pri mori fungovat... Z jednodnovym zajazdom skusenosti nemam ale na dovolenku cestujeme autom a ja ako vodic. Vzdy chodime na noc. Na dalsi den dokazem plnohodnotne fungovat.
Dáša_
25.05.14,06:46
No, ak nie je ina moznost ako sa dostat k moru, ja by som to s 5 rocným dietatom vyskusala. Len v bibione treba vediet, kde sa daju rozlozit osusky na plazi bez platenia. S vodou tam nie je problem, vsade su k dispozicii sprchy, wc je tiez k dispozicii. Este aby vyslo pocasie. Ale v bibione nebyva s počasím velký problém. Len si nezvolte termín na prelome jula a augusta. To nastáva v taliansku čas dovoleniek a tam je to hrúza. Buď skôr, alebo potom po 15. auguste, ale to su uz chladnejsie rana
alaya1
25.05.14,06:48
Urcite by som to s malym dietatom neabsolvovala. je vela moznosti aj na Slovensku, kde stravit s dietatom pri vode cely den, bez unavy z cesty. ved za ten jeden den pri morti nic neziskate, len nervy a unavu. Neodporucam.
terezamaria
25.05.14,06:50
Určite by som neišla, ani s dieťaťom, ani bez neho....to nie je dovolenka, ale za trest vozenie sa na veľkú vzdialenosť a ešte k tomu v deň príchodu hneď večer aj odchod. Keby mi to niekto dával aj zdarma, by som neišla.
Dáša_
25.05.14,06:53
to nie je dovolenka, to je iba vylet, tak to treba brať
Dáša_
25.05.14,06:56
Kedysi som išla autobusom na dovolenku do spanelska a musím povedať, že to 6 ročné dieťa to znášalo zo všetkého najlepšie. Skôr rodičia majú problém. Ale podľa mňa sa dá vždy. Naviac, ako poznám ceny, tak isť u nás napríklad niekde do akvaparku, tak je to za rovnaké peniaze, ak nie drahšie.
terezamaria
25.05.14,07:04
Však ja Ti Dáši neberiem Tvoj názor, ale toto je môj :-)))
Dáša_
25.05.14,07:06
presne tak, aj ja som len povedala svoj názor podložený tým, že bibione celkom dobre poznám, ani neviem, či sme tam cez leto boli 7 alebo 8 krat.
lujza.j
25.05.14,07:34
inak nepíše či dieťa bude mať vlastné miesto, alebo na kolienku.....
Peggynka
25.05.14,07:43
No neviem,my sme šli autobusom do Chorvátska a takéto dieťa neúnavne "mravčalo" celú noc - nikdy viac ! Ja som chodievala sama s malými deťmi ( od 6+4r) lietadlom do Bulharska a bola to paráda.Nikdy by som s takým dieťaťom neriskovala takúto cestu.
viasap
25.05.14,08:00
No pokiaľ viem, tato cestovka je na trhu roky a je to len doplnenie kyvadlovej dopravy, sami sme s nimi boli este za slobodna v Jesole. Ale je pravda, ze to sme tam zakotvili na pobyte. Myslim ale, ze je to dobrovolne, asi si musis vopred uvedomit, do coho ides.
maped
25.05.14,08:06
súhlasím s Tebou, ani ja by som neišla ani zadarmo ( dopľňam to je pre terezamariu)
arizona
25.05.14,09:02
Kazde dieta je ine. Niektore to hravo zvladnu, prespia, prehraju sa... Niektore su podrazdene,unavene, je im dlho...rodic vie najlepsie odhadnut sam, ako jeho dieta zvladne, ci nezvladne hodiny v autobuse...

Ale podla mojho nazoru, 5 rocnemu dietatu je uplne jedno, ci sa placka vo vodicke v nafukovacom bazene doma na dvore,alebo pri mori :-)
lujza.j
25.05.14,09:05
jáj roky... a to dáva dnes akú záruku...či vieš ako im ide kšeft?!roky tu bol aj TipTour a kde je...už "het"....tak že asi tak......myslím, že dnes ked niekto autobusom..tak bud to miluje:eek:alebo z núdze-nemá inú možnosť...
alaya1
25.05.14,09:17
Dasa, mam s detmi precestovanu autom, busom lietadlom, celu Europu. islo mi o ten 1 den pobytu pri mori, co obnasa 2 noci v autobuse.. To je nanic. Ak by isli k moru na dlhsie, odporucim to aj pol rocnemu dietatu. More je najlepsi liecitel.
lujza.j
25.05.14,10:08
peggy..my s deckom /8r/ autom do HR ledva niečo pospala a potom až do konca cesty"kedy tam už budeme":eek:som myslela, že jej urobím kyjakom nejakú narkózu:D
viasap
25.05.14,15:31
mam znamu v cestovke a mnohi by boli prekvapeni, ktore CK kam speju so svojimi leteckymi last minute. Ale to by uz necestoval nikto, mozno naozaj len ti do Lignana, Bibione a Jesola, kam jazdia busy. Pre nas to pred rokmi nebola len nudza, ale aj 50%-na ekonomicka uspora - za tie peniaze sa auto dvom neoplati, radsej si tam kupim navyse fakultativny vylet. Ale poznam aj milovnikov busov a odporcov lietadiel:)
bjuty smis
26.05.14,09:44
plnohodnotne prespíš celý deň na pláži a nalievaš sa pivom ???
lujza.j
26.05.14,09:58
To moze aj Senci:D