Lilla Feketeova
25.05.14,18:36
Chcela by som pomoc pretože idem prvý krát do kúpeľov a neviem čo tam mám resp. budem robiť že napr. koľko času s dňa sú procedúry a koľko času robíte čo chcete?? či tam môžete chodiť na prechádzky alebo tak? a ešte že či môžu ísť za vami cez výkend rodina? :confused:
Mária27
25.05.14,16:47
2-3 procedúry ti môžu vyplniť doobedie, potom si môžeš dať nejaké fitko, bazén, prechádzky po prírode. Návštevy nie sú zakázané.
Peggynka
25.05.14,18:18
misoft
26.05.14,06:30
Chcela by som pomoc pretože idem prvý krát do kúpeľov a neviem čo tam mám resp. budem robiť že napr. koľko času s dňa sú procedúry a koľko času robíte čo chcete?? Časy určí ošetrujúci lekár - väčšinou dopoludnia procedúry (niekedy aj poobede, ale málokedy), popoludní leháro.... či tam môžete chodiť na prechádzky alebo tak? koľko len chceš (ak nemáš procedúry) - zober si prachy, i na kafíčko skočiť môžeš a ešte že či môžu ísť za vami cez výkend rodina? Kľudne - cez víkend procedúry nie sú.:confused:
Asi tak!
martuli
26.05.14,06:59
Na prechádzky bude času, doobeda, poobede, večer, dokonca aj do nejakého mesta na blízku si môžeš odskočiť. Procedúry sú naplánované rôzne - doobeda, poobede, večer, podľa toho, do ktorých kúpeľov pôjdeš, každé to majú inak. Niekedy máš procedúry rozhodené tak, že ledva stíhaš a niekedy tak, že máš medzi nimi 2-3 hodinové odstupy. A môžeš si robiť čo chceš.
Xanti
26.05.14,07:11
No a rodina môže nielen cez víkend prísť, ale kedykoľvek ... Dokonca, si aj oni môžu zaplatiť pár dní pobytu, aj s procedúrami ... a procedúry no tie sú aj v sobotu, ak si dobre spomínam. A ako písala martuli, sú hore dole roztrasené, čosi doobeda, čosi poobede.
Prechádzky, posedenia pri kávičke, večer tanečky a ani nevieš ako ti to tam zbehne ak si spoločenský typ . :)

Ja po kúpeloch som potrebovala dovolenku na zotavenie sa, lebo som sa tri týždne nezastavila a tanečky každým večerom :)