Lukáš Kaščák
27.05.14,12:45
Dobry den vie mi niekto poradit dnes som kosil benzinova kosacka GTM profesional zarval som do zeleza kosacka mi ihned vypla a ohlo os co stym da sa to vymenit ?? alebo nejaky kontakt na servis v Presove alebo Kosiciach
vlado 33
27.05.14,11:36
vlado 33
27.05.14,11:50
Daj dole nôž a stiahni spojku z hriadele. Skús pretočiť motor, pokiaľ si neohol hriadeľ od kľukovky je to OK. Objednáš spojku + nôž a vymeníš, položka do 50€. V novátore opravujú aj iné značky ako je uvedené.
Lukáš Kaščák
27.05.14,13:18
Dakujem ti velmi pekne no dal som dole noz on neje vobec poskodeny no ostala mo ta os ono je to skrivene ale ako to demontujem tomu nechapem ja som skusa pretocit s nozom ono to slo ale tazko a tu spojku to je ta os ??? a ako to stiahnem ved to nejde dakujem za odpoved...
vlado 33
27.05.14,13:27
Ten nôž je pripevnený k niečomu ako bezpečnostná spojka, ináč povedané unášač. Na hriadeľ motora je nasunutý a proti pootočeniu je zabezpečený nejakým perom. Daj sem foto, budeme múdrejší.
vlado 33
27.05.14,13:31
Lukáš Kaščák
27.05.14,13:35
no dal som tam fotto
Lukáš Kaščák
27.05.14,13:57
no neviem ako sa da stiahnut ta spojka tam zadne perko nieje tak to vyzera akoby to tam bolo zalisovane ono jak stym pootacam tak je skrivena on takze to je problem :D
vlado 33
27.05.14,14:51
Je viditeľné, že ta hriadeľ hádže? To pero je na hriadeli, neuvidíš ho kým ten unášač nestiahneš. Chcelo by to dvojramenný sťahovák. Pokiaľ celá hriadeľ hádže je to zbytočná námaha. Servis, bude to drahá záležitosť, výmena kľukovky.
vlado 33
27.05.14,15:13
Ináč ten unášač má slúžiť ako bezpečnostná spojka, majú sa urvať kolíky, rozpadnúť sa, ale nie ohnúť kľukovú hriadeľ. Nerozumiem, pritom to nie je blatová značka.
Lukáš Kaščák
27.05.14,18:50
No uz sa mi to podarilo rozobrat mal som ten stahovak slo to ale tazko lebo ta Klukova hriadel je ohnuta a tie koliky su cele nerospadli sa skoda no tak to sa neoplati asi menit no skusim to v nejakym servise ale aj tak Dakujem za radu pomohlo :)
vlado 33
27.05.14,19:12
Nechcem ta strašiť, pokiaľ je ohnutá kľukovka, bude pravdepodobne ohnutá aj ojnica,+ výmena uloženia. Bude to drahé, prevýši to viac ako polovicu ceny kosačky. Niektoré servisy ponúkajú odkúpenie zostatkovej ceny na súčiastky. Skús v tom novátore ako som písal. Mal by si tam mať motor briggs&stratton
Lukáš Kaščák
01.06.14,08:35
no vcera som to dal do servisu povedal mi ze sa to rovna ze to niekde posiela za rovnanie 30€ a spolu by to malo byt 60-70€ tak sa oplati uvidime co stoho bude
misoft
09.05.16,07:27
Na porade je reklama ZAKÁZANÁ!!!
Čítaj!!!
http://www.porada.sk/t216110-etiketa-porady.html
"Zákaz reklamy

V odpovediach, komentároch a príspevkoch v debatách neuvádzam odkazy na produkty, služby a firmy s cieľom robiť takto reklamu.
Odkazovanie na môj obsah s cieľom linkbuidlingu je na Porade zakázané a považované za spam.
Odporúčanie produktov, služieb, firiem, stránok, textov na ktoré mám presonálne prepojenie (či už sú moje vlastné alebo zámerne podporujem niekoho) je zakázané a považované za spam."
Takže tvoju odpoveď označujem ako SPAM!
szabolaco
09.05.16,10:55
Nie som spam, som len súkromná osoba, ktorá chce pomôcť tým, ktorým poradili ze je to neopravitelné, a nemozem za to, ze tu citam nezmysly odborníkov ktorý tomu rozumejú tak za milú kedveš.....ospravedlnujem sa, ale je to opravitelné a nedajte sa nahovorit na sprostost a skuste sa poradit a uvidíte.
misoft
09.05.16,13:01
Citujem tvoj text:
"Opravujem takéto poškodené motory na kosačkách......50 € keď je motor oholený od plechov a demontovaný od kosačky a 60 € kompletný na kosačke."
A NEKLAM!!!!!!!
Táto stánka, ktorú si uviedol, je od TVOJEJ FIRMY!
Je tam i e-maliová adresa a telefónne číslo! Takže je to reklama, nakoľko je to na teba prepojené.
"Volajte na č. t. 0903 500 103 - ak hovor neprijmem som v zahraničí
Píšte na mail : szabolaco@hotmail.com - tu mi píšte kedykoľvek, odpíšem ešte v ten deň

Viac tu: http://serviskosaciek.webnode.sk/"
Opakujem! PORUŠUJEŠ pravidlá.
A navyše ešte k tomu i napriek dôkazom sa pokúšaš klamať.
Chobot
10.05.16,07:48
szabolaco - musel som z pozície moderátora zasiahnuť, lebo už sa diskusia vyvíja zlým smerom. Všetky komenty som vymazal, lebo k ničomu neviedla.

Že to robíš s čistým úmyslom je pekné. Ale stránka má svoje pravidlá a podľa nich nie je dovolené robiť si tu reklamu. Aj keď nepodnikáš, naháňaš si tu takto klientelu. a v predošlom príspevku išlo o reklamu. Ak chceš pomôcť, napíš zadávateľovi súkromnú správu, že mu to opravíš a za akých podmienok. Ale nevádzaj svoje tel. číslo či odkaz na svoju web stránku. Alebo nenabádaj ľudí, aby rozširovali kontakt na teba.
szabolaco
11.05.16,10:21
Dakujem a rešpektujem........ale čo mám napísať, ako ma nájdu ? keď ani číslo ani kontakt ?
Chobot
11.05.16,11:23
Však cez súkromnú správu. Tam im môžeš napísať svoj kontakt.
vlado 33
12.05.16,15:13
Webonde je kto? servis ako Mountfield, Novátor, alebo Vás mám dať všetkých šupákov dokopy. Už si dostal upozornenie na propagáciu reklamy, tak sa toho drž.
buchač
12.05.16,15:57
szabolaco (Včera 13:21) Dakujem a rešpektujem........ale čo mám napísať, ako ma nájdu ? keď ani číslo ani kontakt ?
======================
Celkom dole na úvodnej stránke Poradu je "Reklama".
Ak na príslušné klikneš, tak vyskočí nasledovné :

Kontakt
Ak máte záujem o reklamu na stránke Porada.sk, kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formulára, alebo telefonicky na t.č. 0905 457 835.
vlado 33
12.05.16,16:05
Mám skúsenosti s brúsením kľukoviek. Rovnanie mi pripadá primitívne. Som strojár, pošli foto, akým zázračným spôsobom to rovnáte.