skulo23
27.05.14,20:09
Zdravim vas.
dnes po sprcovani mi zucha doslova zacala vitekat krv!
par dny dozadu ma pobolievala hlava a aj som mal pichlavu bolest ktoru som pocitoval vusiach no nakolko mavam problemy sprievanom pripisoval osm to ktomu.
Ale dnes ked mi zacala tiect krv ucha som vazne vobavach!
prosim ak ma niekto stim skusenosti piste lebo sa fakt bojim.
za komentare a rady dakuejm
lujza.j
27.05.14,18:13
ty načo čakáš...šmýkaj na pohotovosť!!!
skulo23
27.05.14,18:15
krvacanie sa zastavilo same po chvilke.
vasa rada ma len viac vistrasila
buchač
27.05.14,18:17
Nuž sorry za úprimnosť ...

Ale ja mám obavy aj o niečo iné v tej hlave .

Lebo pokiaľ si napísal tento príspevok a čakáš na odpoveď , tak už si mohol sedieť v čakárni na ORL ...


...a ozaj , otázka .
To si si čím šprtal v uchu ?
Ihlicou ...???
skulo23
27.05.14,18:18
praveze nicim!dakujem
lujza.j
27.05.14,18:20
keby tvojmu decku krvácalo z ucha...tak počkáš ...možno prestane a budeš vystrašený....?!
:eek:neviem kolko máš rokov , ale POMOC..."blbí ludi taki lidi"
Žabinka
27.05.14,18:23
ty si iný pacient..:cool: ale asi máš rád adrenalín.. v každom prípade by bolo vhodné zistiť príčinu u odborného lekára..
skulo23
27.05.14,18:33
samozrejme ze nastivim lekara nie som predca samovrah.
chcel osm len vedeit vi tu nie je niekto kto mal nieco podobne a nevedel by mi powedeat cim to moze byt,en to som chcel no namiesto pomoci ma tu ludia len odbijaju.
lujza.j
27.05.14,18:36
hej ty....ty si slovák, alebo čo....si nepochopil z toho čo sme tu napísali...asi keby sa nám také niečo stalo tak padáme k lekárovi hneď....

ale tvoj život tvoja vec!!
Žabinka
27.05.14,18:45
vieš, tých príčin môže byť toľko.. krvácanie z ucha môže byť príznakom veľmi vážnych poškodení, buď úrazov ucha (napr.prasknutý bubienok) alebo mozgu.. takže nečakaj na to, či to už niekto mal, alebo nie.. ale je to na tebe..
vlado 33
27.05.14,18:48
willma
27.05.14,20:26
mám silné krvácanie nhfoo§ m., - než som stihla požiadať ctených poraďákov o radu buchla mi hlava o klávesnicu a zistila som, že už vlastne žiadnu radu nepotrebujem - krvácanie sa zastavilo - pozostalí volajú pohrebákov :D
alaya1
27.05.14,20:28
Ak je toto zart, tak je dost hlupy a ked je to fakt, tak to uz nechapem, naco pise na Poradu. ved utekaj k lekarovi.
Chobot
27.05.14,21:20
Karle, ja ti už ani neviem, či vôbec mám reagovať na takéto otázky...
evuš
28.05.14,04:51
Čítam to až teraz ráno....

Tak ja som si týmto prešla....môžem povedať, že mám za sebou 3 pôrody, no taká bolesť ucha ako som mala vtedy, bola asi 100násobne horšia .... Začalo mi to na Štefana večer, ukrutná bolesť ucha, letela som hneď ráno k lekárke - zápal stredného ucha, prasknutý bubienok - kojila som strednú dcéru /kvôli liekom som musela na 2 týždne prestať/, pretože bez liekov by som asi X-la... chodila som k ušnej ako na klavír, musela mi vždy umŕtviť ucho, aby ho mohla znovu a znovu prečistiť...tiekli kvapky krvi, ale najmä hnisu......
Môžeš to mať však niečo iné - určite by som letela na pohotovosť...!!!
taiko
28.05.14,05:29
To nic nie je, to si nevsimaj. Krv z ucha je uplne bezna vec. Nerob si starosti.

Taku nejaku odpoved si cakal? Svata prostoto, chlapovi tecie krv z ucha a on sa na porade pyta na skusenosti. Okamzite odobrat volicsky preukaz.