hubatá
28.05.14,04:43
Vie mi niekto povedať ktorá banka poskytuje hypotéku na chatu? Mne ju všade odmietli.
Vylepšujem otázku:
K prejednávaniu príjmu ani nedošlo: jednoducho ako som otvorila hubatú hubu tak som sa dozvedela že žiadna banka neposkytne hypotéku, alebo úver na chatu, lebo chata nie je určená na trvalé bývanie (asi je to myslené ako trvalý pobyt). Ale ja tam chcem bývať trvalo, navždy až do smrti a oni mi to nechcú dovoliť. Osobne som bola v PSS, v Tatrabanke a aj tam kde mám účet: v Slovenskej sporiteľni. Dokonca som chcela ručiť bytom - ani tak si nedali povedať a tak nemám odkiaľ chodiť na ryby, lebo nemám chatu.

Mňa by však zaujímalo prečo? Veď keď budem splácať, im môže byť jedno odkiaľ posielam euráče. Na chate by ma nezastihol exekútor?
buchač
28.05.14,05:15
No ja neviem ...
Ale nezdá sa Ti , že si dala ničnehovoriace info ?

Keď Ti hypotéku " všade " odmietli , tak si bola " všade " , vo všetkých bankách ?

To odmietnutie ale asi aj má svoj dôvod ...
Nízky príjem a vysoká suma hypotéky sú predsa tie najdôležitejšie aspekty aspekty ...
Xanti
30.05.14,06:58
Vyskúšala si aj mbank, poskytujú úvery na bývanie ( tvária sa ako hypotéky, zakladá sa aj nehnuteľnosť. http://www.mbank.sk/promotion/mhypoteka/