Kabaka123
28.05.14,18:44
Dobrý deň!

Neviete prečo sa mi vracia email "mailor daimon"z tejto adresy admin@pocitadlo.sk? Pri registrácií nového konta na www.pocitadlo.sk mi poslalo potvrdenie práve z tejto adresy. Túto adresu má www.pocitadlo.sk uvedenú v kontaktoch a je to aj adresa pre technickú podporu, ale vôbec sa s nimi neviem spojiť. Píšem z gmailu.

Má niekto podobné problémy?
misoft
28.05.14,16:48
"Mailor daimon......" - z e-mailovej adresy značí - správa nedoručená. T.z. ani tvoja registrácia neprešla - nie si registrovaná.....Dôvodov môže byť viacej - preplnená e-mailová schránka, zablokovaná schránka, nesprávna (zmenená) schránka), neexistujúca schránka....
Kabaka123
28.05.14,16:54
Áno, správa sa nedoručila, to mi jasné, len nie prečo? A registrácia prešla... , lebo nové počítadlo je už na webovej stránke... problém je, že ja sa potrebujem dotať k starému počítadlu a nemám uložené prisupové id a heslo a preto som potrebovala nadviazať komunikáciu....skôr by som brala preplnenú schránku adresáta....
misoft
28.05.14,17:01
Spomínal som možné situácie - asi to bude jedna z nich.......a máš šťastie s registráciou....
Kabaka123
28.05.14,17:07
to je síce pravda... len mi to nerieši situáciu... že registrácia na email prešla a klasický email nie..
Indeed
31.05.14,12:39
existuju tisice domén, kde si možete zriadiť tisíce mailovych stránok...
Indeed
31.05.14,12:40
definuj, čo je "e-mail" a "klasicky e-mail"
misoft
31.05.14,20:01
Ona to má pomýlené :D. Registrovala sa na tej stránke - lenže to sa registruje priamo do databázy v serveri. Potvrdenie prišlo z ich e-mailu. No a ona chcela im napísať (síce neviem prečo), ale chce - a oni - hňupi - to neberú.....:D
Kabaka123
01.06.14,05:40
to je síce pravda, to mi ale nepomôže, keďže sa s nimi potrebujem skontaktovať...
Kabaka123
01.06.14,05:41
presne tak... ide o to, že som omylom zmazala staré počítadlo z webstránky a neviem sa k nemu dostať, lebo som nechtiac zamazala aj prístupové id a heslo... tak som sa zaregistrovala znova a mám nové počítadlo... a začínam od nuly a prišla som o staré, kde bolo už cez 13 000 prístupov, a chcem ho obnoviť...